Advertisement

Ana medya sponsorluğunu Bloomberg HT ve Business HT'nin yaptığı WCGC – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, Türkiye Ulusal Finali ile 2016 yılında da iş dünyasını golf sahasında bir araya getirmeye devam ediyor.

2015 yılında 44 şirketin katılarak mücadele ettiği turnuva, bu yıl 20-22 Mayıs tarihleri arasında yeniden Regnum Carya Golf & Spa Resort ev sahipliğinde, Carya ve National Golf kulüplerinde oynanacak.

Regnum Carya Golf & Spa Resort, turnuva heyecanını 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı tatili ile birleştirmek isteyen katılımcılara çok özel fiyatlar sunuyor.

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketi OPET’in yeniden Ana Sponsor olarak desteklediği turnuvanın dünya finali, 21-26 Haziran tarihleri arasında, 40 üzerinde ülkeden gelecek finalist şirketlerin katılımı ile, Portekiz’in gözde golf merkezlerinden biri olan ve başkent Lisbon’a sadece 25 km uzaklıkta bulunan Cascais’de gerçekleşecek. Beş yıldızlı Oitavos Oteli’nin ev sahipliği yapacağı dünya finali, 2001 yılında Mimar Arthur Hills tarafından tasarlanan ve Avrupa’nın en iyi sahalarından biri olarak kabul edilen Oitavos Dunes sahasında düzenlenecek.

World Corporate Golf Challenge – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, 1993’ten beri yaklaşık 1 milyon golfçünün katıldığı ve 2013 yılından beri de Türkiye’de düzenlenen dünyanın en geniş katılımlı kurumsal golf turnuvası olarak öne çıkıyor.

WCGC 2016 Türkiye Ulusal Finali’ne başvuru ve detaylı bilgi için. http://turkey.worldcorporategolfchallenge.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.