Advertisement

Günümüz iş dünyasında “değişim” artık süreklilik arz eden bir olgu. Küreselleşme, sürekli devam eden teknolojik gelişimler ve paralelinde artan rekabet ortamı, değişimin gerektirdiği dönüşüme hızlı adaptasyonu gerektirirken; diğer taraftan makroekonomik sorunlar, değişken piyasalar ve artan işletme maliyetleri, şirketlerin rekabet gücünün korunması ve artırılmasında CFO faktörünü daha kritik ve stratejik bir konuma taşıyor.

CFO fonksiyonunun değer yaratma ve şirket stratejisi belirlemedeki rolünün önemine dikkat çekebilmek amacıyla BMI organizasyonunda Türkiye’nin Finans Liderleri bir araya geliyor. CFO Summit 2017, 11 Mayıs Perşembe günü Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek.

CFO Summit'te Kimler Olacak?

CFO Summit 2017, Türkiye'nin finans ve ekonomi alanında en önemli karar alıcılarına ve düşünce önderlerine ev sahipliği yapacak;

Türkiye'nin önde gelen firmalarının CFO'ları ve üst düzey finans yöneticileri, Finans/Bankacılık sektöründe çalışan orta ve üst düzey yöneticiler, Ekonomi, Finans alanında uzman akademisyenler ve sektör danışmanları, Ekonomi, Finans alanında uzman basın mensupları ve düşünce önderleri, Finans yöneticileri ile sıkı iş ilişkisi içerisinde bulunan yönetim danışmanları
Önde gelen ekonomist, stratejist, danışman ve sektör duayenleri bir araya gelecek.

En Etkin 50 CFO Ödül Töreni

Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde yürütülen "Türkiye'nin En Etkin 50 Finans Lideri | En Güçlü 50 CFO" araştırması 1 Mayıs 2017'de sonuçlanacak. Araştırma kapsamında belirlenen 50 Finans Lideri ise ödüllerini CFO Summit 2017'de alacak!

Kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile Türkiye'nin en büyük 1000 firmasının CFO'larının değerlendirildiği araştırmada, şirketlerin finansal performanslarının ve bireylerin kritik CFO başarı kriterlerindeki performanslarının danışma kurulu tarafından incelenmesiyle En Etkin 50 Finans Yöneticisi belirlenecek.

Daha fazla bilgi için www.cfosummit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.