Advertisement

(A.A) - Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, ''Diyarbakır'da bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmalar sonucunda 13 askerimizin şehit olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz'' denildi.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesindeki açıklamada, ''Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada 13 askerimizin şehit olduğu haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve tüm ulusumuza başsağlığı dileriz'' ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş Kulübü de, Diyarbakır'da şehit düşen 13 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, ''Diyarbakır Silvan'da 13 askerimizin şehit olduğu, 7 askerimizin de yaralandığı hain terör saldırısını nefretle lanetliyoruz. Hain saldırıda şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz'' denildi.