Advertisement

Hakkari'de 10 askerin şehit olması ve 14 askerin yaralanmasının ardından, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bağlı savaş uçakları, PKK kamplarının bulunduğu Kuzey Orak topraklarına yöneldi.

Hakkari'ye 12 kilometre mesafe uzaklıkta, Hakkari-Çukurca karayolunda meydana gelen patlamada 10 askerin şehit olması ve 14 askerin yaralanmasının ardından, Hakkari ile ilçelerinde havadan ve karadan operasyonlar başlatılırken, saat 21:00 itibarıyla da, Diyarbakır'da kalktığı belirtilen savaş uçakları, Hakkari ve Çukurca ilçesi üzerinden Kuzey Irak topraklarında bulunan PKK kamplarına yöneldi.

BU HABERE YORUM YAZ
 
18 Ağustos 2011 Perşembe, 10:22 Misafir aynen çokkkkkkkkkk azdırlar.. tepelerine asker binmezse vatandaş binecek ... kaçarı yok bunun ..
18 Ağustos 2011 Perşembe, 02:44 Misafir bu pkk denen örgüt ve bu örgütün yandaşlari olan politikacilar, sanatçilar, aktif ve pasif siyasetçiler, çeşitli sivil toplum örgütleri ve de yandaş vatandaşlar artık sabrımızı tamamen bitirmiştir. bundan sonra ırkçılık yapılsa dahi suçlusu pkk ve yandaşlarıdır çok azdılar artık yeter