Advertisement

Teknik konularda yaşadığı sorunlar nedeniyle eleştirilen RIM (Research in Motion) şirketinin sahibi Mike Lazaridis, Youtube ve şirketinin internet sitesinden yayımladığı görüntülü açıklamasında, "1999'da bu şirketi kurarken gerçek hedefim, insanlara dünya genelinde eş zamanlı ve en rahat iletişim imkanını sunmaktı. Son üç günde bu amacımızı yerine getiremediğimiz için, tüm müşterilerimizden özür diliyorum" dedi.

Şirket, milyonlarca kullanıcısının üç gün boyunca email ve internet hizmeti alamamasına yol açan teknik sorunun tamamen çözüldüğünü açıkladı.

Dünyadaki milyonlarca Blackberry cep telefonu kullanıcısı, üç gün boyunca kısa mesaj servisi ile internet tarayıcı hizmetinden faydalanamamış, ancak telefon özelliğini kullanabilmişti.


BU HABERE YORUM YAZ
 
13 Ekim 2011 Perşembe, 17:06 Misafir ben bu cihazlara bayılıyorum mükemmel bir kasa ve ses kalitesine sahip ama navigasyo beş para etmez, gps navi,gasyon kullanalim diyoruz adam gibi bir program yok kardeşim batar tabii ki ,blackberry maps haricinde bir program yok hepsi uyduruk.