Futbol ve basketbolda haftanın programı

Futbol ve basketbolda haftanın programı

Futbola ve basketbol liglerinde mücadele bugün ve haftasonunda devam edecek

25 Kasım 2011 Cuma, 10:53 Güncelleme: 28 Kasım 2011 Pazartesi, 09:42

Spor Toto Süper Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Süper Lig'de Trabzonspor-Beşiktaş maçının da yer aldığı 12. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Bugün:

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

13.00 Samsunspor-Medical Park Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)

19.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

27 Kasım Pazar:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

13.00 Eskişehirspor-Ankaragücü (Eskişehir Atatürk)

16.00 Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Beko Basketbol Ligi'ne 7. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Program şöyle:

Bugün:

18.00 Aliağa Petkim–Beşiktaş Milangaz (Enka)

Yarın:

13.30 Anadolu Efes–Pınar Karşıyaka (Sinan Erdem)

16.00 Hacettepe Üniversitesi–TOFAŞ (Ankara)

16.00 Banvit–Antalya Büyükşehir Belediyesi (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Olin Edirne–Bandırma Kırmızı (Mimar Sinan)

17.30 Erdemir–Türk Telekom (Erdemir)

27 Kasım Pazar:

13.30 Mersin Büyükşehir Belediyesi–Fenerbahçe Ülker (Edip Buran)

15.30 Galatasaray Medical Park–Trabzonspor (Abdi İpekçi)

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 6. hafta hafta maçlarıyla devam edilecek.

TKBL'de, Fenerbahçe-Galatasaray Medical Park derbisinin de yer aldığı 6. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Yarın:

14.00 Tarsus Belediyesi–Ceyhan Belediyesi (Tarsus)

16.00 İstanbul Üniversitesi–Homend Antakya Belediyesi (Avcılar)

27 Kasım Pazar:

14.00 BOTAŞ–Beşiktaş (Menderes)

14.00 Optimum TED Ankara Kolejliler–Mersin Büyükşehir Belediyesi (TOBB)

16.00 Samsun Basketbol–Kayseri KASKİ (Yaşar Doğu)

16.00 Fenerbahçe–Galatasaray Medical Park (Caferağa)

Bank Asya 1. Lig'e 13. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

1. Lig'de 13. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Yarın:

20.00 Adanaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Adana 5 Ocak)

27 Kasım Pazar:

13.30 Boluspor-Kartalspor (Bolu Atatürk)

13.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

13.30 Akhisar Belediyespor-Konyaspor (Akhisar Belediye)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Karşıyaka (Mimar Yahya Baş)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor (Kamil Ocak)

16.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Sakarya Atatürk)

20.00 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Elazığspor-Kasımpaşa (Elazığ Atatürk)

Spor Toto 2. Lig'e 11. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Tamamı saat 13.30'da başlayacak 2. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda 11. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

-Beyaz Grup-

27 Kasım Pazar:

Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Belediye)

Şanlıurfaspor-Bozüyükspor (Şanlıurfa GAP Arena-Seyircisiz)

Çorumspor-BUGSAŞ Spor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

İskenderun Demir Çelikspor-Pendikspor (İskenderun 5 Temmuz)

Kocaelispor-Ofspor (İsmetpaşa)

Altay-Konya Torku Şekerspor (Alsancak)

Yeni Malatyaspor-Tokatspor (Malatya İnönü)

Balıkesirspor-Gaziosmanpaşaspor (Balıkesir Atatürk)

-Kırmızı Grup-

Yarın:

1461 Trabzon-Körfez Futbol Kulübü (Ahmet Suat Özyazıcı)

27 Kasım Pazar:

Fethiyespor-Adıyamanspor (Fethiye İlçe)

Beypazarı Şekerspor-Çankırıspor (Beypazarı İlçe)

Denizli Belediyespor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

Kızılcahamamspor-Eyüpspor (Kızılcahamam İlçe)

Ünyespor-Bandırmaspor (Ünye İlçe)

Kırklarelispor-Mardinspor (Kırklareli Atatürk)

Alanyaspor-Altınordu (Alanya Oba)

Spor Toto 3. Lig'e 14. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Tamamı saat 13.30'da başlayacak 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 14. hafta maçlarının programı şöyle:

-1. Grup-

Yarın:

Beşikdüzüspor-Ümraniyespor (Vakfıkebir İlçe)

27 Kasım Pazar:

Bayrampaşaspor-Kırıkhanspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

Kırıkkalespor-Akçaabat Sebatspor (Kırıkkale Başpınar)

Manavgat Evrensekispor-Menemen Belediyespor (Evrenseki)

Hacettepe-Elazığ Belediyespor (Cebeci İnönü)

Keçiören Sportif-Kastamonuspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

İnegölspor-Lüleburgazspor (İnegöl İlçe)

Belediye Vanspor-Sandıklı Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Gebzespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

-2. Grup-

Yarın:

Erganispor-Keçiörengücü (Seyrantepe 1 No'lu Saha)

İskenderun 1967-Nazilli Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

27 Kasım Pazar:

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Batman Petrolspor (4 Eylül Dış Saha)

Karsspor-Orhangazispor (Kars Şehir)

OYAK Renaultspor-Belediye Bingölspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim)

Kepez Belediyespor-Kilimli Belediyespor (Hasan Doğan)

İstanbulspor-Kahramanmaraşspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

Küçükçekmecespor-Yalıspor (Küçükçekmece Metin Oktay)

Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük)

-3. Grup-

27 Kasım Pazar:

Darıca Gençlerbirliği-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Darıca İlçe)

Afyonkarahisarspor-Bursa Nilüferspor (Afyon Atatürk)

Siirtspor-Tarsus İdmanyurdu (Siirt Atatürk)

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Dardanelspor (Yeni Erzurum)

Çarşambaspor-Ankara Demirspor (Çarşamba Yeşilırmak - Seyircisiz)

Aydınspor 1923-Tekirova Belediyespor (Adnan Menderes)

Pazarspor-Beylerbeyi (Pazar İlçe)

Anadolu Üsküdar 1908-Araklıspor (Maltepe Hasan Polat)

Yimpaş Yozgatspor-Sancaktepe Belediyespor (Yozgat Bozok)

PİYASA ÖZET
Son %
BIST 100 93.943 0,35
USD/TRY 5,3204 -0,28
EUR/TRY 6,0830 -0,30
EUR/USD 1,1429 0,21
FAİZ 20,32 0,64
ALTIN/ONS 1.220,35 -0,25
BRENT 66,93 0,25
Yukarı