Advertisement

Almanya Maliye Bakanı Wolfgang Schaeuble, Yunanistan'a yardım planının tekrar müzakere edilemeyeceğini bildirdi.

Schaeuble, Deutschlandfunk radyosuna yaptığı açıklamada, Yunan halkının ülkenin EUro Bölgesi'nde kalmasını isteyip istemediklerine karar vermeleri gerektiğine dikkati çekerek, ülkenin bölgede kalmak için kendisine önerilen uluslararası yardım programının şartlarını kabul etmesi gerektiğini vurguladı.

''Eğer Yunanistan Euro Bölgesi'nde kalmak istiyorsa anlaşmaları tam olarak yerine getirmeli'' diyen Schaeuble, herkesin Yunanistan'ın bölgede kalmasını istediğini ancak bu kararı Yunan halkının vereceğini ifade etti.

Schaeuble, Yunanistan için Uluslararası Para Fonu (IMF), Avrupa Birliği (AB) ve Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) yardım programının titizlikle hazırlandığına, planın tekrar müzakere edilemeyeceğine işaret etti.

BU HABERE YORUM YAZ
 
17 Mayıs 2012 Perşembe, 10:00 Misafir 2 yil önce ab ni̇n dağilacaği konusunda tweeterda bi̇r kac kez ayni tweeti̇ alarm şekli̇nde veri̇p durdum. tabi̇ bunu i̇drak edebi̇lecek i̇nsan sayisi cok az olduğundan önemsenmedi̇.zi̇ra tespi̇tler ab ni̇n astroloji̇l veri̇ hari̇tasina dayaniyordu.tweeter da söyledi̇i̇ği̇m suydu ab temmuz 2012 den sonra fi̇i̇len dağilma süreci̇ i̇çersi̇ne gi̇recek.astroved. pandi̇t