Advertisement
GÜNCEL / SİYASET ABONE OL

Elazığspor Teknik Sorumlusu İrfan Saraloğlu, 1-1 biten Fenerbahçe maçıyla ilgili maçı kazanmayı çok arzu ettiklerini, ancak sahadan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Saraloğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ''Maçı kazanmayı çok arzu ettiklerini, ancak beraberlikle ayrılmak zorunda kaldıklarını'' belirterek, tüm hafta boyunca Fenerbahçe'yi analiz ettiklerini anlattı.

Karşılaşmanın ilk 15 dakikasında oyun kurmakta zorlandıklarını ancak daha sonra toparlandıklarını ifade eden Saraloğlu, şunları söyledi:

"İlk net pozisyonu biz bulduk. İlk yarıyı 1-0 kapatmamız avantajdı. İkinci yarı oyun normal seyrederken, kırmızı kart bizim aleyhimize gibi oldu diyebilirim. Kırmızı kart sonrası, rakibin temposu eksik olmasına rağmen arttı. Çok pozisyona girdik. Kontraataklarla onlardan birini sonuca taşıyabilseydik, üç puan alacaktık. Herşeye rağmen Fenerbahçe ile berabere kalmak, bir puan almak bizim için sevindirici.''


- Fenerbahçe cephesi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal da karşılaşmanın ilk 10 dakikasında 6 pozisyona girdiklerini, istedikleri oyunu sahaya yansıttıklarını söyledi.

Elazığspor'un girdiği ilk pozisyonda golü bulduğunu belirten Yanal, ''Hak etmediğimiz bir skordu. Son deplasmanda çok futbol konuşamadık. Bu gece de futbol pek konuşulmayacak. Bu akşam Fenerbahçe çok farklı kazanabilirdi. Oyuncularımızın skoru daha çabuk alabilecekleri bir oyunu berabere bitirdik'' diye konuştu.

Bir gazetecinin hakem hatalarını sorması üzerine, futbol dışında konuşmayı kendileri için uygun bulmadığını dile getiren Yanal, hataların genelde kendilerine uygulandığını, bu durumun sona ermesini beklediklerini bildirdi.