Advertisement
SEKTÖR HABERLERİ ABONE OL

World Corporate Golf Challenge (WCGC) Turkey, 2015 yılında da iş dünyasının golf tutkunlarını biraraya getirmeye devam ediyor.

BloombergHT, BloombergHT.com ve BusinessHT.com.tr medya sponsorluğunda düzenlenecek olan Dünya Kurumsal Golf Turnuvası’nın (World Corporate Golf Challenge) Türkiye ayağı, 8-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Antalya Belek’teki Carya ve National Golf Kulüpleri sahalarında düzenlenecek.

İkişer kişilik takımlar halinde yarışacak şirketler heyecanlı bir golf turnuvasında karşı karşıya gelecekler.

1993 yılından bu yana 1 milyondan fazla golfçüyü biraraya getiren bu etkinlik, günümüzde yaklaşık 40 ülkede düzenleniyor. Ulusal turnuvaların kazanan takımları hem  ülkelerini hem de şirketlerini  Dünya Finali’nde temsil etme hakkını kazanıyor. Bu fırsatı yakalayan şirketler, 30 Haziran - 5 Temmuz  2015 tarihlerı arasında Portekiz Cascais’deki Oitavos Dunes Links sahasında dünya şampiyonluğu için mücadele edecekler.

Organizasyonunu Matrix Travel'ın yaptığı WCGC Türkiye, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de sosyal sorumluluk projesi kapsamında engelli çocuklara destek veriyor. Organizasyon, 2015 yılı turnuvası için  bedensel ve zihinsel engelli çocukların yanı sıra; öğrenme, konuşma ve işitme engelli çocukların bireysel rehabilitasyonlarına katkı sağlamak amacıyla kurulmuş Özel Gereksinimli Bireyleri Destekleme Derneği ile işbirliği yürütüyor.