Advertisement
HABERLER ABONE OL

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "15 Temmuz'da tankla, topla, tüfekle başarılamayanın bugün Dövizle, kurla, dolarla yapılmaya çalışıldığı bir dönemin içinden geçiyoruz." dedi.

Karaaslan, AK Parti'de sekizinci kez Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliğine, üçüncü kez ise MYK'de genel başkan yardımcılığı görevine getirildiğini belirterek, bu görevlere kendisini layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Taşıdığı sorumluluğun büyük olduğuna işaret eden Karaaslan, "Taşıdığımız sorumluluğun büyüklüğü şehrimize karşıdır aynı zamanda. İnşallah yeni dönem olarak adlandırdığımız bu dönemde daha sıkı işbirlikleriyle daha güçlü iradeyle kazanacağımız hızla şehrimizin sorunlarına çözüm üretirken, bütün milletvekillerimiz ve teşkilat mensuplarımızla birlikte aynı zamanda Türkiye'nin geleceği için alınan kararların bir parçası olacağız." ifadesini kullandı.

Karaaslan, Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini, bunun için birlik ve beraberliğin önem taşıdığına dikkati çekerek şöyle konuştu:

"Buna 'kriz' diyenler mutlaka bir kez daha düşünmeliler. Çünkü krizler ülkede yaşanan birtakım sıkıntılar sonrası ortaya çıkar ama bugün biz bir saldırı altındayız. Tıpkı 15 Temmuz'da tankla, topla, tüfekle başarılamayanın bugün dövizle, kurla, dolarla yapılmaya çalışıldığı bir dönemin içinden geçiyoruz. O yüzden AK Parti kadroları olarak gerek genel merkezde gerek illerimizde, ilçelerimizde, her nerede görev yapıyorsak, her nerede bu sorumluluğun altına elimizi koyup 'biz de varız' dediysek bilelim ki dünden daha büyüktür bugün sorumluluğumuz. İnşallah Rabbim bize ömür verdikçe şehrimiz için, ülkemiz için devletimiz, bayrağımız ve aziz milletimizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz."

AA