Advertisement

Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü Eurovision 2012'de Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun yarışmadan çıkarıldığı iddialarıyla ilgili olarak, ''Provakatif amaçlı yayılan bilgilerin hiçbiri doğru değildir'' açıklamasını yaptı.

TRT'den yapılan açıklamada, Can Bonomo ve TRT'nin Eurovizyon için var güçleriyle çalıştığı belirtilerek, ''TRT kurumu, Eurovizyon Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi en iyi biçimde temsil etmek için titiz bir çalışma yürütüp, yüzlerce sanatçıyı ve eserlerini inceleyip ve sanatçının bireysel kimliğini değil de sanatçı kimliğini esas almaktadır'' ifadelerine yer verildi.

BU HABERE YORUM YAZ
 
29 Nisan 2012 Pazar, 15:27 Misafir bence yeni insanlara da şans tanımak lazım gençlerin önünü açmalıyız can bonomo nun farklı bir tarzı var ve şarkısı da çok güzel belki birinci olabilir.hem kim olursa olsun ülkemizi temsil ediyor önemli olan da bu zaten
23 Mart 2012 Cuma, 15:31 Misafir türkiyede sanatçı olmak bukadar kolay !!! bu topluma yıllarını vermiş sanatçılar varki bukadar gündeme gelip haber olmamış bukadarda saygı görmemiştir.bence trt gerçekten seçici olmalı.
23 Mart 2012 Cuma, 12:54 Misafir önemli olan birinci olmak değil. kazansa da kaybetse de en önemli şey bu ülkenin bir evladı ve parçasi olmasi ve bu ülke için yarişmasidir. ayrıca eseri de çok başarılı olmuş . almanyanın birinci olduğu parçayı hatırlayın tekerleme gibi iki lafı bir araya getirip yarışmaya çıktılar. bizimki onun yanında sanat eseri gibi kalır.