Advertisement

- Dünyanın en büyük göçünü başlatmak üzereyiz. Şimdi en büyük adımı başlatacağız. 5 nisanla başlayacak olan süreç 45 saatlik süre içerisinde bu taşınmayı tamamlayacağız. Yeni yuvamıza kavuşacağız

- Elbette taşınma sırasında zaman zaman hesapta olmayan aksaklıklar meydana gelebilir. Herhangi bir aracımızda duraksama arıza meydana gelirse oraya müdahale etmek için 40 kilometrelik yolun içerisinde 5 ayrı istasyon kurduk.

- Basın Ekspres yolu en kritik atar damarı oluşturuyor. Bu yolun kapanması mümkün olacak. Biz de taşınmayı en büyük süratle gerçekleştireceğiz.

- Basın Ekspress yolunun kapatılması taşınma süresince mümkün olacak. CNR'da fuar ve Açıköğretim sınavları olacak. Bunlarla ilgili özellikle fuarlara gelecek olan ziyaretçilerimize ve çalışanlara ve aynı şekilde sınavlara girecek olan kardeşlerimize seslenmek istiyorum. Ne olur alternatif yolları öğrenin, güzergahları çalışın ve ne olur işiniz akamete uğramasın. İstanbulluların işinin gücünün aksamasını istemiyoruz. İstanbullulara da sesleniyorum, bu süreç içerisinde Basın Ekspress yolunun alternatiflerini kullanın. 

- Yaşatacağımız bir olursa şimdiden arkadaşlarımız adına kurumumuz adına şimdien özür diliyorum. İlk uçuşumuzu Ankara'ya yapacağız. Atatürk Havalimanı'nın son uçuşu Singapur'a olacak.

- Tasranfes yolculuğun özellikle merkezi İstanbul olacak.

 

 

HT