Advertisement

-Haftaya bakış

Haftaya  iş ve hizmet alanlarımız aktif olarak başlıyoruz. Genel olarak endişeli ve titiz yapımızla hareket edebiliriz. Salı günü, yaşayacağımız değişimler ve yapmamız gerekenler arasında  bocalamamız mümkün görünüyor. Yine bugün sorumluluklarımızı bilerek hareket edeceğiz. Çarşamba günü saat 21:55 te akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Çarşamba ve Perşembe günleri karşı cinsle olan ilişkilerimizde bazı sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Genel olarak karşı tarafı çekici bulacağımız bir hafta içinde olacağız. Cuma günü sinirli tavırlardan uzak durmalı, cumartesi günü keyfimizi yükselterek keyifli bir haftasonu için hazır olmalıyız.

Koç Burcu: Bugün üzerinizdeki etkilerle yapmanız gerekenler konusunda farklı ve ani tepkilerle  hareket edebilirsiniz. Şartlar sizin elinizde olmadığında fazla agresif davranıyorsunuz ve belirsizliklerden hoşlanmıyorsunuz. Biraz hayatın akışına kendinizi bırakmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu: Bugün aşk hayatınızın detayları ön planda olurken, diğer yandan katılmanız gereken sosyal ortamlar iki taraf arasında dengeyi oturtmanızı zorlayabilir. Her ne kadar özel yaşantınız şu an hayatınızın merkezinde başka işlerle uğraşmak, size şans getirebilir.

İkizler Burcu: Bugün vaktinizin çoğunu ev hayatınıza harcamayı düşünürken, akşam saatlerinde söz verdiğiniz aktiviteler ve organizasyonlar sizi yorabilir. Duygu değişimleriniz gün içinde fazla olacak. Çalışma hayatınız yoğun olduğunda arada sırada kendinize ödül vermelisiniz.

Yengeç Burcu: Bugün zihinsel konularda çok çabuk karar değiştirebilir ve çevrenizdekilere karşı tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevreniz ve uzak çevreniz arasında git gelleriniz olacak. Aşk hayatınız aktif olduğundan kabuğunuza çekileceğinize, sizi geliştirecek alanlarla zenginleşin.

Aslan Burcu: Bugün maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat  davranabilir, lazım olan yerlerde tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Güvenlik ihtiyacınız şu sıralar çok fazla ve kendinizi huzurlu hissetmek için kafanızdaki sorunları çözmeniz gerekiyor.

Başak Burcu: Bugün hayata bakış açınızla, parasal konulara bakış açınız bir olmayabilir. Farklılıkların sizi besleyeceğini unutmamalısınız. Devamlı değişerek kendinizi ve çevrenizi zorlamayın. Yakın çevrenizde gelişen olaylar sizin için önemli olmalı ama sizin de bir özel hayatınız var.

Terazi Burcu: Bugün üşengeç tavırlarınızla, ayağınıza kadar gelen şanslarınızı  önemsemeyebilirsiniz. Bu aralar somut ve maddi konulara odaklı olmanız maneviyatınıza gereken özeni göstermenizi zorlaştırıyor. Akşam saatlerinde şansınız artıyor ama özel hayatınızda duygu değişkenliklerine  dikkat.

Akrep Burcu: Bugün arkadaşlık ilişkilerinizde ve sosyal ortamlarınızda hayatınızı sorgulayabilir, konuşmalarınızda bazı gerçekleri göz ardı ederek davranabilirsiniz. Hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeleriniz var ama siz paylaşacak bir insan olmadığı zaman bütün bunları önemsemiyorsunuz.

Yay Burcu: Bugün aile uğraşılarınızı bir kenara bırakarak kendi kişisel hırslarınızın peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. Biraz geçmişe odaklı ve geri planda durmak isteyen yapınızla, ön planda bulunmak isteyen ruhunuz  arasında bocalıyorsunuz.. Herşeyi kafanıza bu kadar takmayın.

Oğlak Burcu: Bugün değişik ve farklı alanlar ve insanlar ilginizi daha fazla çekecek. Enerjinizin yoğun bir kısmını tanımadığınız insanlara yönlendirmeniz, evinizi ve ailenizi ihmal ettiğiniz anlamına gelmiyor. Bu duygudan çıkmalı ve sinirsel gerginliklerinizi kontrol etmelisiniz.

Kova Burcu: Bugün ketum ve duygularınızı saklayan yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmesini ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve çok açılmamalısınız. Herşey iyi de hayatınızın genel gidişatına dair kafanız karışık.

Balık Burcu: Bugün özel yaşantınızda bir yandan duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilir, diğer yandan karşı taraftan duygularınıza karşılık göremediniz diye olay çıkartabilirsiniz. Olayları abartmak gün içinde etkili olacak. Uzak çevredeki insanlardan şanslı etkileriniz var.