Advertisement

-Haftaya bakış

Haftaya iş alanlarımız aktif olarak başlıyoruz. Çekingen ve güvensiz yaklaşımlarımız olabilir. Salı günü, her tür iş, görüşme ve konuşmalar için yanlış kararlar alabilir veya verebiliriz. Şartlar istediğimiz gibi net olmayabilir. İlişkilerimizde bazı hayalkırıklıkları ortaya çıkabilir. Önemli kararlarımızı bu birkaç gün almamakta fayda var. Çarşamba günü, hem venüs, hem merkür yay burcuna geçecek. Yoğun duygulardan, daha özgür ve rahat bir döneme geçiş yapabiliriz. Perşembe günü ise, kafamız hızlı ve üretken çalışacak.

Koç Burcu: Bugün olaylara karşı daha anlayışlı ve daha spiritüel bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Resmim bütününü görmek, neden ve niçin sorularının yanıtlarını kolayca keşfetmenize neden olacak. Kalabalık ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Kendinizi göstereceğiniz bir gün içindesiniz.

Boğa Burcu: Bugün dış ortamlarda, eğitim veya seyahate dayalı işlerinizde çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak, anın tadını almaya çalışacaksınız. İş ortamlarınızda yeteri kadar kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Rahatlığınızı ve keyfinizi iş ortamlarınızı da taşımayı deneyin.

İkizler Burcu: Bugün ortaklaşa para konularınızı düzenleyecek, bu konuda ayrıntılarınızı tamamlamak için harekete geçeceksiniz. Önünüzdeki dönem harcamalarınız konusunda biraz dikkatli adımlar atmalısınız. İş alanlarınızda gün içinde güzel haberler alabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün özel yaşantınızda olgun ve istediğiniz gibi davranacaksınız. Hayatınızdaki insanın sizi bir çok konuda desteklediğini görmeniz lazım. Eğlenceli ortamların tadını çıkarın. Ailevi ilişkilerinizin bu sıralar sizi tatmin etmemesi moralinizi bozmasın.

Aslan Burcu: Bugün,iş ve hizmet hayatınızda enerjinizin son damlasına kadar çalışabilir, hırslı ve sorumlu yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde her tür sorunu, kafanıza fazla takıyorsunuz. Onun dışında aileniz size her konuda destek oluyor.

Başak Burcu: Bugün yaratıcılık isteyen işlerinizde veya aşk hayatınızda olgun tavırlarınız sevdiğiniz insanın çok hoşuna gidebilir. Sanatsal işlerinizde kendinizi göstermek ve ispatlamak istiyorsunuz. Özellikle beraber çalıştığınız insanlardan göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissetmeniz mümkün olacak.

Terazi Burcu: Bugün, eviniz ve ailenizle ilgili konularda halledilmesi gerekenlere odaklanabilir ve bir çok işi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi aile alanlarınızda göstereceksiniz. Çevrenizde yaşanacaklar konusunda olayların iki yönünü incelemeden karara varmayın.

Akrep Burcu: Bugün, yakın çevrenizi işin içine alacak konularda kendinizden başka herkese yardımınız dokunabilir. Kafanızı olumsuz çalıştırmayın. Aşk hayatınızda hala anlayamadığınız bir takım olaylar var ve siz bunların gün ışığına çıkması konusunda sabırsızlanabilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir veya hesap yapmaya çalıştığınız için bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi kendinize ve ileride yapacaklarınıza yoğunlaştırmak istiyorsunuz. Bir seyahat gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu: Bugün, işlerinizi hallettikten sonra sizi şevklendirecek ve hareketlendirecek işler peşine düşeceksiniz. Duyacaklarınız gün içinde kalbinizin hızlı çarpmasına neden olabilir. Yakın çevre bağlantılarınız güçlü olacağından, arkadaşlarınızla güzel organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Kova Burcu: Yoğun akan temponuzu biraz yavaşlatmak ve sağlığınızı gözden geçirmek için güzel bir gün olabilir. Kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissedebilir ve gerçek duygularınızdan kaçabilirsiniz. Önünüzdeki dönem size para kazandıracak yeni projelere şimdiden hazırlık yapmalısınız.

Balık Burcu: Bugün arkadaşlarınıza karşı oldukça olgun ve anlayışlı bir tablo çizeceksiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla gün içinde birkaç saat geçirmek size moral verecek. Size şans getiren ve hayatınızı destekleyen insanlara daha fazla kucak açmalısınız.