Advertisement

Bugün Doğanlar:

Bugün doğduysanız; enerjik, sosyal, inatçı, sabırsız, çekici bir insansınız. Arkadaşlarınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Duygusal hayatınızda düşünmeden hareket etmeniz bazı sorunlara neden olabilir. Sabırsızlığınızı yenerseniz büyük başarılar ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu sene, önemli görüşme ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Şansınız yüksek olacak.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşacak. Cinsel bölgelerimiz uyarılıyor. Astrolojide Akrep Burcu, seks organları ve idrar yollarını temsil ettiğinden alt bölgelerin temizliğine ve sağlığına bu günlerde çok dikkat etmeliyiz. Sistit, zührevi hastalıklar, idrar yolu enfeksiyonlarına yakalanma ve cinsel organ problemleri yaşama ihtimalimiz daha fazladır. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. İkili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı, yaratıcılığa dayalı işleriniz için olumlu etkiler altındasınız. Şansınız yüksek olacak. Önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir. Ev hayatınıza dayalı ortaklaşa para konuları veya harcamaları üzerine yoğunlaşabilirsiniz.
Boğa Burcu: Bugün, ailenize yönelik parasal işlerinizde bir kaç gün boyunca olumlu etkiler altında olacaksınız. Yine emlak ya da gayrimenkulle ilgili bir işiniz varsa  olumlu bir dönem olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz kuvvetli olabilir.
İkizler Burcu: Bugün, yakın çevrenizle, akraba ya da kardeşlerinizle olan iletişiminiz harika olabilir. Yine iletişim, satış, pazarlama, reklama dayalı işiniz varsa keyiflendirici güzel konuşmalar ve görüşmeler içinde olabilirsiniz. İş alanlarınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, maddi konularda oldukça şanslı etkiler altındasınız. Beklenmedik yerlerden önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir ve siz kendinizi bir kaç gün boyunca iyi hissedebilirsiniz. Aşk sizi hayata bağlayan önemli unsurlardan bir tanesi.
Aslan Burcu: Bugün, arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden iyilikler ve şanslar göreceksiniz. Geleceğinize dair plan ve projelerinizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeminizde olabilir. Bu bir kaç gün ne kadar şanslı olduğunuzdan bahsedebilirsiniz.
Başak Burcu: Bugün, kafanızda düşündüklerinizin, planladığınız bir takım fikirlerin hayatınıza daha rahat geçtiğine şahit olabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Olumsuz gözüken olaylar, olumlu olarak size yansıyabilir.
Terazi Burcu: Geleceğinize yönelik işlerde, sosyal çevrenizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelecek. Arkadaşlarınız ve sizi destekleyen konusunda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Ayrıca bugün iş alanlarınıza yönelik parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.
Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız. Başkalarının kaynakları konusunda iyi etkileriniz olacak. Çevrenizden işiniz konusunda önemli destekler göreceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken, sizin için önemli olan bir seyahat gündeme gelebilir.
Yay Burcu: Bugün, sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları devreye girebilir. Ya da önemli ve ortaklı iş konularında önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Konuşma ve görüşmelerinizde kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Hislerinizi kendinize saklayacaksınız.
Oğlak Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularınızda oldukça şanslı bir gün olabilir. İş hayatınızda da güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle istediğiniz veya beklediğiniz bir para varsa onun konuşmaları gündeminizde olacak. Sosyal ortamlarınızda kendinizi gösterebilirsiniz.
Kova Burcu: Bugün, aşk hayatınızda, özel ilişkilerinizde dört yıldızlı bir gün yaşayabilirsiniz. Yine sanat veya yaratıcılıkla uğraşanlar, önemli bir anlaşma veya projeye imza atabilirler. Şansınız yüksek olacak. Kariyerinizde doğru planları harekete geçirmek için uygun bir gün.
Balık Burcu: Bugün, iş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Yine evinize dair yapmanız gerekenler konusunda iyimserlik ve bol şansla harekete geçebilirsiniz. Bazı konuşmalar içinizi rahatlatacak. Değişik ortamlarda bulunmak sizi harekete geçirebilir.