Advertisement

Koç Burcu: Bugün yakın çevrenizde olup bitene karşı meraklı ve istekli olacaksınız. Rahat olmak istediğinizden insanların gerçek ve ağır nedenleriyle uğraşmak istemiyorsunuz. İş alanlarınızda bazı iletişim sorunlarınız olabilir.


Boğa Burcu: Bugün maddi konularda ve kendi sahip olduklarınız alanında kısa ve net bilgiler sizi yeteri kadar tatmin edecek.Yaptığınız işten beklediğiniz somut adımları ve tatmini bugün yeteri kadar göreceksiniz.


İkizler Burcu: Bugün iletişiminiz artacak, kalbinizi yerinden oynatacak heyecanlı haberler alabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde herşey istediğiniz gibi olacak. Aileniz ve sosyal ortamlar arasında kalabilirsiniz.


Yengeç Burcu: Bugün, iş hayatınızda ve duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili yapılacak konuşmalar kafanızı kurcalayabilir. Kısa planlar sizi gereksiz yere yorabilir.


Aslan Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve gruplarla yapacağınız işlerde, kendi isteklerinizi rahat ve açık bir şekilde sergileyeceğinizden, keyifli ve anlaşılır bir gün geçireceksiniz. Bazı şeylerin hesabını gözünüzde çok abartmayın.

 Başak Burcu: Bugün, kendinizi ortaya koyacak, anlaşılır bilgilerle hareket edeceksiniz. Maddi konularda biraz zorlanmalarınız olsa bile üstesinden gelmesini bileceksiniz. İş ve keyif alanlarınız arasında gidip geliyorsunuz.


Terazi Burcu: Bugün, uzak çevrelerde ve daha az tanıdığınız ortamlarda kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatın bir şekilde sizi desteklediğini hissetmek, size mutluluk verecek. Çok konuşuluyorsunuz.


Akrep Burcu: Bugün ortaklaşa elde edilen gelirleriniz ve harcamalarınız ön plana çıkabilir. Sizi zorlayan olayların aslında sizin işinize yaradığını görecek, daha az yakınacaksınız. Sosyal ortamlarda uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.


Yay Burcu: Bugün özel ilişkilerinizde meraklı ve konuşkan tavırlarınızla hereket edecek, ortağınızın veya sevdiğiniz insanın kalbini kazanmasını iyi bileceksiniz. İş alanlarınız, özel hayatınıza yetişememenize neden olabilir.


Oğlak Burcu: Bugün yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, hafta başlamadan bir çok işinizi halletmek derdindesiniz. Seyahatlerde zorlanmalar olabilir.


Kova Burcu: Bugün aşk hayatınızda kısmetleriniz fazla olabilir. Çifte kısmet, çifte şansa sahip olacaksınız. Yapılacak bir seyahat ve ufak bir kaçamak planı sizi mutlu edebilir. Parasal konuları ve harcamaları kafanızda dert etmeyin.


Balık Burcu: Bugün, ev hayatınızda ve aile ilişkilerinizde ikili bir tutum takınabilir, hoşunuza gitmeyen şeyler olsa bile, görmezden gelebilirsiniz. Aile hayatınızda şans sizden yana. Hayatınıza yenilikler katmak istiyorsunuz.