Advertisement

Koç Burcu: Bugün yapmanız gerekenler sizi pire gibi çalıştıracak. İster iş, ister kendiniz için olsun koşturacak veya meşgul olacaksınız. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelebilir. Midenize fazla yüklenmemeye çalışın.

Boğa Burcu: Bugün eğlenceli ve oldukça keyifli bir gün geçireceksiniz. Tutkularınızla ve sevgidolu yaklaşmak akşam saatlerinde etkili olacak. Özel hayatınızda ağzınızdan bal damlıyor, önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün ev ve aile konularınız kafanızı kurcalayabilir. Alışkanlıklarınızı ve kurulu düzeninizi gözden geçirmek esas olacak. Bunları yaparken eşiniz veya ailenizden destek alabilirsiniz. Agresif tavırlardan uzak durun.

Yengeç Burcu: Ailenize ve evinize karşı yapmanız gerekenler bugün  ön planda olabilir. Yakın çevrenizle planlar yapabilir, hızlı bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca başkalarını daha fazla göz etme, düşünme  gibi etkileriniz yüksek olacak.

Aslan Burcu: Bugün mali konularınız veya kazançlarınız ön planda olacak. Bu haftasonu hesabınızı bilerek hareket etmeniz gerekebilir. Aile hayatınızda maddi konularda keyifli konuşmalar devreye girebilir. Harcamalarınızı kontrol edin.

Başak Burcu: Bugün  dış dünyaya karşı oldukça istekli ve rahat hareket edeceksiniz. Kendi istekleriniz ve beklentileriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak size terapi gibi gelebilir.

Terazi Burcu: Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Enerjiniz biraz düşük çalışabilir. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün sizi heyecanlandıran ve hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayan ortamlarda bulunabilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda ve sosyal çevrenizde para alışverişleriniz gün içinde fazla olabilir.

Yay Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlar, kalabalık yerler, ön plana çıkmaya başlayacak. Sosyal ortamlarda kendinizi göstereceksiniz. Kafanızdaki bazı planları, dile getirmek kariyeriniz açısından işinize yarayabilir.

Oğlak Burcu: Bugün, farklı ve yabancı ortamlarda bulunacaksınız. Bir kaç gündür üzerinizdeki durgunluk yerini, değişik yerler gezme isteğine bırakabilir. Arkadaşlarınızla güzel ve keyifli planlar devreye girebilir.

Kova Burcu: Kalabalık yerlerde ve iş ortamlarınızda sergileyeceğiniz  performansla insanlar üzerinde etkili ve derin duygular uyandırabilirsiniz. Bugün, ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün özel hayatınızın detayları ön plana çıkarken, uzak çevrenizle ve arkadaşlarınızla planlar söz konusu olabilir. Kafanız bir yandan önemli işlerle meşgul olacağından toleransınız düşük olabilir.