Advertisement

Ay Bize Neler Fısıldıyor

Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bu iki gün o organlarımız inanılmaz hassas olacaktır. Bol sıvı tüketmeli, acı ve bol baharatlı yemeklerden kaçınmalı ve meyve yemeliyiz. Randevular, buluşmalar, sahne sanatları, müzikaller, sergiler, tiyatrolar, galalar ve yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu günlerde olacağız.

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; aktif, renkli, rahat, şanslı etkiler altında bir insansınız. Hayatınız çok renkli ve sıradanlığı sevmiyorsunuz. Sevmediğiniz içinde sizi maceralara sürükleyecek ortam ve insanlar peşinde koşmanız çok normal. Hiç umulmadık insanlardan destek alacak, hayatınızda çeşitli sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu sene bir çok konuda yeni açılımlarınız olacak.

Koç Burcu: Bugün harekete geçmeniz gereken noktalarda, atak davranacaksınız. Gün içinde eğlenceli ortamlarda bulunmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Başkalarını kendinizden daha fazla düşünmek hoşunuza gitmiyor.

Boğa Burcu: Evinizle ilgili alanlarda tamamlamanız gerekenler ve bitirmeniz gereken işler üzerine odaklanabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı fikir ve düşünceleri paylaşmakta zorlanacaksınız.

İkizler Burcu: Aktif ve duygusal tarafınızı destekleyecek iletişiminizle, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız verimli olacak. İş konularında isteğiniz ve işinize olan sevginiz bugün size yeterli gelmeyebilir. Çok takılmayın.

Yengeç Burcu: Bugün maddi konularda özel hayatınız için yapacağınız harcamalarınız sizi mutsuz edebilir. Özel hayatınıza olan düşkünlüğünüz bu aralar çok fazla, sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz.

Aslan Burcu: Bugün istediğiniz gibi şekillendireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Özellikle yakın çevrenizle ve ailenizle beraber hareket edeceğiniz alanlarda onlarla aynı his ve düşünceleri paylaşmamanız sizi zorlayabilir. İknaya çalışmayın.

Başak Burcu: Bugün hareketli olmakta ve hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal taraflarınız ağır basacak ve geçmişi fazlasıyla anacaksınız. İletişimde bulunacağınız insanlara önemli sırlarınızı açmamaya özen gösterin.

Terazi Burcu: Bugün, sosyal çevreniz aktif olacak ve vaktinizin çoğunu arkadaşlarınızla veya sosyal ortamlarınızda geçirmeyi isteyeceksiniz. Gerçekçi olmaktansa, azıcık kendinizi olaylara kaptırsanız, hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün, toplumda kendinizi göstermekte zorlanmayacaksınız. Bazı konuşmaların üzerinde çok durmayın. Kendinize ait alanlardan zaman çalmak hoşunuza gitmese de, işlerinizi tamamlamanız gerekiyor.

Yay Burcu: Bugün bulunacağınız yabancı ortamlarda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Bu sıralar kendinizi fazla sosyal hissetmemeniz, insanlarla derin temasınızı zorlaştırıyor. Temiz hava almak için gayet güzel bir gün.

Oğlak Burcu: Bugün, ketum, ciddi yanlarınızla hayata bakacak, tutkularınızla hareket edeceksiniz. Ağzınıza gelen herşeyi hemen söylemeye kalkmayın ve biraz sabırlı olmayı deneyin. Çevrenizden istediğiniz desteği alacaksınız.

Kova Burcu: Bugün, özel hayatınızda duygularınızı dışa vurmanız kolay olacak. Doğru ortamlarda hislerinizi kolaylıkla karşı tarafa aktarabilirsiniz. Toplum içinde ise aynı fikirde ve doğrultuda olmanız zor gözüküyor.

Balık Burcu: Bugün tamamlamak istediğiniz işler üzerine yoğunlaşabilir, iş ortamınızda kendinizi gösterişli bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Yabancı ortamlar sizi fazlasıyla yorabilir bu yüzden kendi sevdiğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın.