Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; sanatkar, yaratıcı, sezgili, anlayışlı ve kibar bir insansınız. Özel hayatınızda duygusal travmalar yaşamaya açıksınız. Bu yüzden işin içinden çıkılmayacak anlarda soğukkanlılığınızı korumalısınız. İş hayatınızda uzağı gören yeteneğinizle ve sezgilerinizle kolay yükselebilirsiniz. Bu sene, yılın 2. Yarısı itibarıyla şansınız çok yüksek olacak.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Salı- Çarşamba  günü akşam saatlerine kadar Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu bir kaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu bir kaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir.

Koç Burcu: Bugün sosyal çevreniz adına kolay organize olacak, ilişkilerinizi iyi kullanacaksınız. Kendinizle olmak ve yalnız vakit geçirmek istiyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün gün  içinde yapacaklarınızı planlayabilir ve organize edebilirsiniz. İşleriniz ve yapacaklarınız konusunda istekli olacaksınız. Sosyal ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, iş alanlarınızda göreceğiniz destek sizi daha kararlı ve istikrarlı kılabilir. Önemli işlerinizi organize edebilirsiniz. Bugünlerde geleceğinize dair bir takım planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümler yaşanırken, bugün çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluklarınız sizin için önemli olacak. Yaşanan herşeyi pür dikkat ve konsantrasyonla gözden geçireceksiniz.

Aslan Burcu: Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde yaşadığınız bazı sorun ve sıkıntılar artık geride kalmaya başlıyor. Maddi konularda sizden para isteyenlere karşı bu kadar yumuşak davranmayın.

Başak Burcu: Özel hayatınızda bugün özellikle duygularınız çok çabuk değişebilir, fedakar etkiler altındasınız. Artık bazı işlerinizin somut sonuçlara doğru gittiğini farkediyorsunuz.

Terazi Burcu: Bugün iş, hizmet hayatınızda veya sağlıkla ilgili konularda kalıcı etkilerle görmek istediğiniz desteği rahatlıkla alabilirsiniz. Yine de gün içinde iş yaparken dağıtıcı etkilere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Akrep Burcu: Bugün aşk hayatınızda romantik , rahat ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Eğlenceye olan düşkünlüğünüz fazla olacak, hayatınızı yeniden kurarken, sevdikleriniz sizi destekliyor olacak.

Yay Burcu: Ev ortamınızda beklenmedik misafirlere hazırlıklı olun, gün içinde eviniz için yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirmeniz işinize yarayacak.

Oğlak Burcu: Bugün, kısa geziler, alışveriş, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme gibi etkileriniz yüksek olacak. Sosyal ortamlarda iyi ve kalıcı ilişkiler kuracaksınız. İletişime dayalı işlerinizde dağılmaya yatkın olabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün  hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda duygularınız çabuk değişebilir, vereceğiniz kararlarda değişiklikler yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda kalıcı sonuçlara yakınsınız.

Balık Burcu: Bugün, kafanıza göre hareket edeceğiniz, keyfinizin yüksek olacağı bir gün olabilir. Arkadaşlarınızdan önemli şeyler duyacaksınız. Geleceğinize dair işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir.