Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; cesaretiniz yüzünden zaman zaman düşüncesizce hareket etmeye meyillisiniz. Bu yüzden de iyi sebebe dayanmadan hayatınızda radikal değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız. Genellikle peşinde olduğunuz şeyleri elde edersiniz. Bu sene, maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın Ay Yay Burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları bugünler azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun. Beslenmede Protein günleri olduğundan , protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek. Fikir alışverişleri, felsefe, seyahat, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun günler.

Koç Burcu: Dış ortamlar, çeşitli seyahatler söz konusu olabilir. Eğitim alanında da çeşitli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ortaklaşa yürütülen işlerinizde kendinizi şanslı ve hayata karşı esnek hissedeceksiniz.

Boğa Burcu: Banka işlemleri ya da para alacak-verecek işleriniz gündeminizde duruyor. Mantığınız ile duygularınız arasında kurmayı istediğiniz dengeyi sağlayabilir; doğru adımlar atabilirsiniz.

İkizler Burcu: Özel hayatınızda, sevdiğiniz insana karşı anlayışınız oldukça yüksek olacak. Eğlenceli planlar yapabileceğiniz dolu dolu bir gün sizi bekliyor. Ortaklarla yürüttüğünüz bir işiniz varsa, pozitif gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu: Meslek yaşamınızda sizi iyi hissettirecek adımlar atabilirsiniz. Aile hayatınızda ise, sorumlulukların yerine getirildiği bir gün olacak. Evde ertelediğiniz, yarım bıraktığınız işler devreye girecek.

Aslan Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa vadeli planlar devrede olacak. Aile yaşamında ya da profesyonel hayatta herkesin işine koşturmanız gerekebilir.

Başak Burcu: Bugün aile hayatınızda mutluluğu yakalayabileceğiniz, ferah bir gün. Maddi konularda, gününde halledilmesi gerekenlere odaklı olacaksınız. Parasal işlerinizi ertelememeye gayret edin.

Terazi Burcu: Kalabalık çevrelerde, büyük organizasyonlarda geçirilebilecek bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu planlar, ufak seyahatleri kapsayabilir.

Akrep Burcu: Maddi konularda hayata geçirmeniz için bekleyen projelere odaklanmak, karlı sonuçlar getirebilir. Bugün, iş değişimlerine kolay tepki verebileceğiniz bir gün olabilir.

Yay Burcu: Dış etkenlere, etrafınızdaki insanlara bağlı kalmadan hareket etme çabasındasınz. Arkadaşlarınızla yapacağınız günlük planlarlar, gününüzü doldurabilir. Sosyal ortamlarda bolca vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bugün, iş hayatınızda, yapılması gereken ve bir süredir ertelediğiniz görevleri halletmeniz için uygun olacaksınız. Fazla ön planda olmayabilirsiniz ama olursanız da durumları iyi idare edeceksiniz.

Kova Burcu: Grup aktivitelerinin ve renkli organizasyonların içinde bulunabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınız için, bir sürü insanla bir arada olmak, iş hayatındaki sorunlarınızı kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.

Balık Burcu: İş alanlarında rahat davranabilecek ve esnek hareket edebileceğiniz bir gün. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, etrafınızdaki insanlardan destek görmeniz sizin için oldukça kolay olacak.