Advertisement

Koç Burcu: Bugün itibariyle,1 ay boyunca  düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek,fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.Kendinize olan güveniniz artacak,kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Boğa Burcu: Güneş,1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor.Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye,adım atmamaya özen göstermelisiniz.Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak,diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

İkizler Burcu: Bugün itibariyle güneş koç burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak.Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

Yengeç Burcu: Bugün itibariyle,1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

Aslan Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi,yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştireceğiniz bir ay olacak.

Başak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi,ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.Yine bu bir ay boyunca gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak..Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Akrep Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız.

Yay Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi,aşk hayatınızda,özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde ölçülü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz.

Oğlak Burcu: Bugün güneş koç burcuna geçecek. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Kova Burcu: Güneş, 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

Balık Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.