Advertisement

Koç Burcu: Bugün yakınlarınız ve kendi hayatınızda neşeli ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkacak. Bir tek özel hayatınıza ve aşk durumlarınıza karşı kendinizi savunmasız ve yetersiz hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygusal değişimleriniz yüksek olacak, farklı davranacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün sabah saatlerinde bilinç altınız aktif olacak. Kafanızdaki düşünceler, geçmiş konu ve olaylara göre karar verebilirsiniz. Cazibeniz yüksek olmasına karşın bugün kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. İş hayatınızdaki konuları fazlasıyla kafanıza takmaya meyillisiniz.

İkizler Burcu: Bugün çevrenize ve arkadaş ortamlarınıza karşı ilginç bir gün geçirebilirsiniz. Öğlene kadar değişik plan ve programlar tasarlayabilir, öğleden sonraysa aynı heyecanı duymayabilirsiniz. Kapalı kutu gibisiniz ve herşeyi çaktırmadan yapmaya bayılıyorsunuz.

Yengeç Burcu: Bugün sabah saatlerinde iş alanlarınızda alacağınız haberler farklı duygusal tepkiler vermenize neden olabilir. Ani ve fevri hareketlerden kaçınmanız gerekecek. Aile hayatınızdaki sorumluluklar ve üstlendiğiniz işler bazı noktalarda pişmanlıkları hayatınıza taşıyabilir.

Aslan Burcu: Bugün yabancı ortamlarda veya daha az samimi olacağınız yerlerde farklı davranmayı tercih edebilirsiniz. İş anlamında hayatınızda güzel gelişmeler var ama kafaca kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Olumsuz ve kendinizi yetersiz hissettirecek düşüncelerden uzaklaşın.

Başak Burcu: Bugün ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız para işlerinizde kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz. Siz bir çok konuda pratik, gerçekçi ve somut kararlar alabilen bir insansınız ama konu ortaklaşa hareket etmek olduğunda doğanıza aykırı davranabiliyorsunuz.

Terazi Burcu: Bugün özel alanlarınızda ve ikili ilişkilerinizde fevri, sıkılgan ve ani davranışlar sergilemeye müsait olabilirsiniz. Kafanızdaki sorumluluklarınız, kendi özel hayatınızda yapmanız gerekenlerle çakışmayabilir. Bu da üzerinizde gereksiz bir strese neden olacak. Geleceğinize odaklanın.

Akrep Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızda farklı ve sıradışı duygularla bezenmiş bir gün geçirebilirsiniz. Telaşlı ve sabırsız davranmadığınız müddetçe istediğiniz desteği kolay göreceksiniz. Hayata karşı hala bir tedirginliğiniz var ve nerden ne çıkacak diye bekliyorsunuz.

Yay Burcu: Bugün aşk hayatınızda veya varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizde her zamankinden farklı davranmayı tercih edeceksiniz. Aşıksanız, duygularınızdaki hızlı değişim, sevdiğiniz insanı şaşırtabilir. Yine de duygusal konularda iyi etkileşimler altında olacağınızı bilin.

Oğlak Burcu: Bugün evinizde ve var olan düzeninizde farklı bir Cuma akşamı geçirebilirsiniz. İş konuları kafanızı kurcalayacak veya sizin planlarınızı değiştirmenize neden olacak. Hayatınızla ilgili kafanızda değiştirmek istediğiniz bir sürü şey var ve siz yapmadan rahatlayamayacaksınız.

Kova Burcu: Bugün hızlı, farklı bir telefon ve görüşme trafiğiniz olabilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla hareket edeceksiniz. Herşey iyi gitmesine karşın, bir şeyler içinizi kemiriyor ve siz ne olduğunu bilmiyorsunuz. Duyacaklarınızın gün içinde sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

Balık Burcu: Bugün parasal konularda ani ve farklı davranma isteğiniz yoğun olacak. Şu sıralar soyut şeylerle değil, somut işlerle uğraşmak ve bazı şeylerin karşılığını görmek ve almak derdindesiniz. Aileniz size bugün gerek maddi, gerek duygusal anlamda her konuda destek olacak.

-Bugün başımıza neler gelecek?

Bugün hayatımızdan alacağımız keyif öne çıkabilir ama duygu değişkenliklerini fazlasıyla üzerimizde hissedeceğiz. Gerçekleştiremediğimiz aklımıza düşen fikirler içsel olarak bizi zorlayabilir. Zaman zaman yetersizlik ve suçluluk hissi günümüze akşam saatlerinde damgasını vurabilir. Sabah saatlerinde ise, farklı ve değişik duygusal tepkiler vermeye müsait olabiliriz.

-Bugün doğanlar...

Bugün doğduysanız; özel hayatınızda şanslı ve mutlu bir insansınız. Çok fazla göstermediğiniz liderlik yeteneğinizle ve özgün tarafınızla büyük başarılar kazanmaya meyillisiniz. Bu sene, liderlik ve kendinizi gösterme gibi etkileriniz yüksek olacak. Daha fazla ön planda olmalı ve insanlar arasında iyi bir iletişim kurmalısınız. Yetersizliklerinizi ve pişmanlıklarınızı başkalarına belli etmemeye özen gösterin.