Advertisement

-Başımıza neler gelecek?

Bugün merkür ikizler burcuna geçiyor. Merkür kendi burcu olan ikizler burcunda zihnimizi ve becerilerimizi iyi ve etkin bir şekilde kullanmamızı sağlayacak. 15 gün boyunca iletişimimiz hızlanabilir, sosyal olmak, insanlarla paylaşım halinde bulunmaktan keyif alabiliriz. Yakın çevre iletişimimiz hız kazanabilir Aşağıdaki yorumlar merkürün hangi alanlarınızı etkilediğine dair yapılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyun.

Koç Burcu: Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Ayrıca, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilirsiniz.

Boğa Burcu: Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan boğalar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak.

İkizler Burcu: Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak.

Aslan Burcu: Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

Başak Burcu: Kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Patronlarınızla irtibata geçmek için uygun bir dönem.

Terazi Burcu: Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Seyahat planlamalarınız için harika bir dönem.

Akrep Burcu: Ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayan merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz.

Yay Burcu: Merkür ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu: İki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek uygun bir zaman.

Kova Burcu: Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde dürüst, tutarlı ve  zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

Balık Burcu: Bugün, itibariyle 2 hafta boyunca evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle olan iletişiminiz hızlanacak. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.

-Bugün doğanlar...

Bugün doğduysanız; hayatı bir macera olarak görüyorsunuz ve etrafınızda hep barışçı ortamlar olsun istiyorsunuz. Yaşamdaki kazançlarınız etkili ve güçlü arkadaşlıklarınız sayesinde oluşacak. Etkileyici tarzınızla karşı cinsin ilgisini üzerinize çekmekte zorlanmazsınız.Bu sene, kişisel becerilerinizi arttıracak, maddi yönden güzel kazanımlar elde edeceksiniz. Yalnız fikirlerinizi ortaya koyarken şartların net olmasına özen gösterin.