Advertisement
HABERLER ABONE OL

1- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Aydın mitinginde konuşacak.

(Aydın/14.00)

2-TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret edecek, Sakarya Üniversitesinde düzenlenecek "28 Şubat Programı"na katılacak, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanlarıyla buluşacak.

(Sakarya/13.00/14.00/15.15/18.00)

3- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TOBB Sektörler Şurası'na katılacak.

(Ankara/14.00)

4- CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çorlu'da 2018'deki tren kazasına ilişkin davayı izleyecek, Bursa Akademik Odalar Birliği Salonu'nda aday tanıtım toplantısına, Nilüfer Belediyesi Dr. Ceyhun İrgil Sağlık Müzesi ile partisinin Osmangazi ve Yıldırım ilçe başkanlığı binalarının açılışlarına iştirak edecek.

(Tekirdağ/09.30/Bursa/14.00-17.45)

EKONOMİ FİNANS

1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kemalpaşa Lojistik Merkezi'nde incelemelerde bulunacak ve açıklama yapacak, Kemalpaşa ve Bağyurdu Şoförler Odası, Kemalpaşa, Bağyurdu ve Ören Minibüsçüler ve Dolmuşçular Kooperatifi toplantısına katılacak, sanayicilerle buluşacak, AK Parti Buca Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılacak, esnafı ve Valiliği ziyaret edecek.

(İzmir/10.00-15.30)

2- Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Valiliği ziyaret edecek, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Tohum Dağıtım Töreni'ne katılacak, TİGEM Boztepe Malya İşletmesini ziyaret edecek, sektör toplantısına iştirak edecek, Kırşehir Seçim Bürosu açılışına katılacak, AK Parti ve MHP Kırşehir İl Başkanlıklarını ziyaret edecek.

(Kırşehir/11.00-17.00)

3- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Para Politikası Kurulu toplantı özeti ile haftalık para ve banka istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/14.00/14.30)

4- Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, haftalık bankacılık sektörü verilerini duyuracak.

(Ankara/14.00)

5- Türkiye İstatistik Kurumu, geçen yılın ekim-aralık dönemi ve 2023 yılı dönemsel gayrisafi yurt içi hasıla ile ocak ayı hizmet üretici fiyat endeksi verilerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Antalya Diplomasi Forumu öncesi ikili temaslarda bulunacak.

(Antalya)

2- İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne saldırıları ve insani krize ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

(Kudüs/Gazze/Kahire)