Advertisement
HABERLER ABONE OL

1- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Tunceli'de "İş Dünyası ve Kanaat Önderleri Buluşması" ile Hüseyin Güntaş Kütüphanesi ve Konferans Salonu açılışına katılacak, AK Parti Pertek Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya gelecek, Elazığ'da iftar programı ile "İş Dünyası Buluşması"na iştirak edecek.

(Tunceli/12.30/14.00/15.30/Elazığ/18.00/20.30)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yeşil Fatih Projeleri Tanıtım Etkinliği"ne, "Tozkoparan 2'nci Etap ve Şişecam Evleri Anahtar Teslim Töreni"ne ve "5126 Bağımsız Bölümlük Kentsel Dönüşüm Projeleri Temel Atma ve Yıkım Töreni"ne katılacak.

(İstanbul/12.00/14.00/16.00)

2- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sultangazi'de esnafı ziyaret edecek, kültür merkezi açılışına katılacak, hastane inşaatında incelemelerde bulunacak.

(İstanbul/13.30)

3- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Uşak'ta esnaf ziyaretlerinde bulunacak, iftar programına iştirak edecek.

(Uşak/15.45/19.17)

EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İstanbul'u teknoloji dünyasının merkezi haline getirecek "Terminal İstanbul’un Tanıtım Toplantısı"na katılacak.

(İstanbul/13.00)

2- Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, BEST Botanik, BAYÇİKOOP ve Bayındır Belediyesini ziyaret edecek, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımı ile "Tarım Buluşması" gerçekleştirecek, Bayındır Tarıma Dayalı İhtisas Çiçekçilik Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) arazi incelemesi yapacak, Tire Süt Kooperatifi OSB'de fabrika ziyaretinde bulunacak, çiftçiler ile buluşacak, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ'ın tarım lansmanı ve iş dünyası ile iftar programlarına iştirak edecek.

(İzmir/10.30-19.30)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne saldırıları ve insani krize ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

(Kudüs/Gazze/Kahire)