Advertisement
HABERLER ABONE OL

Opet WCGC Türkiye 2023 Ulusal Finali, ana sponsoru Opet öncülüğünde ve Regnum Golf & Country Club Bodrum misafirperverliğinde 30 şirket katılımıyla 11- 13 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek.

Opet Wcgc Türkiye 2023 Ulusal Finali’ni kazanan şirket, 02-06 Ekim 2023 tarihinde Kanarya Adaları’nın en büyüğü, doğal güzellikleri ve golf sahaları ile ünlü Tenerife adasında yapılacak WCGC Dünya Finalinde ülkemizi ve şirketini temsil etme hakkı kazanacak.

Opet’in Ana Sponsor olarak desteklediği turnuvanın Tenerife'deki dünya finalinde 25'ten fazla ülkeden takımlar çiftler halinde yarışacak. Dünyanın önde gelen şirketlerini temsil eden takımlar, Sports Legends Cup'a ev sahipliği yapan Golf Costa Adeje ve Abama Golf gibi adanın en etkileyici golf sahalarından bazılarında oynama fırsatı bulacak.

World Corporate Golf Challenge – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, 1993’ten beri yaklaşık 1 milyon golfçünün katıldığı ve 2013 yılından beri de Türkiye’de düzenlenen dünyanın en geniş katılımlı kurumsal golf turnuvası olarak öne çıkıyor.