Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; çekici ve eğlenceli yönünüzle çok çabuk insanlarla kaynaşıyor ve güçlü dostluklar ediniyorsunuz. Maddi konularda bazı zorlanmalar olabilir ama her seferinde başarılı yönünüzle yeni şanslar yakalamayı beceriyorsunuz. Bu sene, kariyerinize yönelik işlerinizde şans sizden yana.

Başımıza Neler Gelecek

Bugün gökyüzünde oluşan merkür-uranüs karesiyle, iletişimimizde ufak tefek sorunlara hazırlıklı olmalıyız. Sıradan olan herşey bugün canımızı kolay sıkabilir, farklı ve değişik ortamlarda bulunmak ve buna göre ani tepkilerle hareket etmek öne çıkabilir. Önemli görüşme ve konuşmalarımız varsa, anlayışlı ve sabırlı davranmaya çalışalım ya da yapabiliyorsak işlerimizi yarına bırakalım.

Koç Burcu: Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda, kişiliğinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. İş konuları fazlasıyla gündeminizde, sakin durmak sizi kurtarabilir.

Boğa Burcu: Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı duyguları paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları  sizi rahatlatabilir.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevreniz sizi sakinleştirebilir.

Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine Borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

Akrep Burcu: İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyin.

Yay Burcu: Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Oğlak Burcu: Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Bencil davranmayın.

Kova Burcu: İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Ortaklaşa para konularınız bugünde  devrede olacak. Enerjinizi yükseltin.

Balık Burcu: Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerrinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde bugün dikkatli olmalısınız. Bir bilene danışmakta fayda olabilir.