Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız, ilginç, hayalperest, yenilikçi, değişimi seven, kültürlü bir insansınız. Hayalgücünüzü çalıştıracağınız işlerde daha fazla başarı kazanacaksınız. Sizi sinirlendirdiklerinde inatçı ve zor ikna olan bir insan oluyorsunuz. Bu sene, maddi konularda şanslı bir yıl olabilir. Duygusal hayatınızda iniş çıkışlarınız olacak.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın Ay Koç Burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Koç burcu baş, beyin, göz, saçları temsil ettiğinden baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Bu bir kaç gün mümkün olduğunca bu operasyonları olmamakta fayda var. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durmalıyız.

Koç Burcu: Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek.

Boğa Burcu: Gün içinde, biraz isteksiz olabilirsiniz. Bilinçaltınızda, duygusal konularda iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinize aşırı yüklenmemeniz gerekiyor. İş alanlarınızda güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda, arkadaş meclislerinizde duygusal olarak farklı bir gün sizleri bekliyor. Değişik davet veya organizasyonlar devreye girebilir. Geleceğiniz adına şanslı bir dönem.

Yengeç Burcu: İş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir.

Başak Burcu: Birkaç gün , ortaklaşa para konularınız devreye girmeye başlayacak. Para ödemelerinde, vergi konularında farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda duygusal olarak çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edeceksiniz. İş alanlarınızdaki yoğunluklarınız sizi yoruyor.

Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor olabilir. Duygusal olarak çabuk fikir değitirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Sakin davranın.

Yay Burcu: Aşk hayatınızda farklı ve sıradışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.

Oğlak Burcu: Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. Sevdikleriniz sizi anlamakta zorlanabilirler.

Kova Burcu: Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı duygusal dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız veya çabuk sıkılganlığınız ilişkilerinizde insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir.

Balık Burcu: Bugün, parasal konularda beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Paraya bakış açınızda değişik ve farklı davranabilirsiniz. Hala tam anlamıyla enerjinizi toplamış değilsiniz.