Advertisement

-Hafatya bakış...

Bu hafta Salı günü, ikizler burcunda bir yeniay yaşanacak. Önemli başlangıç ve kararlarımızı bugünden sonraki 15 gün içinde yapabiliriz. Çarşamba günü, olumsuz bakış açısıyla hareket edebiliriz. Bazı görüşmelerden istediğimiz sonuçlar çıkmayabilir. Haftasonuna kadar, oldukça heyecanlı ve farklı ilişkiler içine girmemiz mümkün gözüküyor. Haftasonu ise, tüm dünyada bazı sorunlar, anlaşmazlıklar devrede olacak.

Koç Burcu: Bugün meraklı yönleriniz fazla çalışabilir. Yakın çevrenizde neler olup bittiğini merak edecek, kendinizi olayların içinde bulacaksınız. Yine telefon trafiği, geziler, buluşmalar, işleri kısa yoldan halletmeler hayatınızda etkili olacak.

Boğa Burcu: Bugün maddi konuların yüzeysel taraflarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Aslında kafanız ticari alışverişlere yatkın ama siz uğraşmayı ve kendinize yeni işler çıkarmayı pek sevmiyorsunuz. Oldukça keyifli bir gün olabilir.Tadını çıkarın.

İkizler Burcu: Bugün kendinize olan düşkünlüğünüzle son birkaç günün miskinliğini ve olumsuzluklarını üzerinizden atmayı başaracaksınız. Siz kısa bilgiler insanısınız. O yüzden iletişiminiz her zamankinden fazla olabilir. Eğlenmeye ve kafa dağıtmaya duyduğunuz ihtiyaç artıyor.

Yengeç Burcu: Bu birkaç gün duygularınızı saklamak veya göstermemek sizin elinizde. Yaşadığınız olaylar karşısında kendinizi geri çekmeniz, işinize yarayabilir. Geçmişte yaptıklarınıza odaklı olacağınız bugün sizinle anlaşmak kolay gibi gözüküyor.

Aslan Burcu: Bugün sosyalliğiniz artarken, arkadaşlarınızla paylaşım içine girme ihtiyacınız yüksek olacak. Hayatınızdaki önemli gelişme ve değişimleri çevrenize göstermek ve anlatmak niyetinde olacaksınız. Para konusunda beklentilerinizi karşılamanız mümkün değil ama diğer her konuda bugün şansınız iyi.

Başak Burcu: Hisleriniz ve duygularınızı bugün sadece kendinize saklamak değil, herkese göstermek niyetindesiniz. Pratikliğiniz yüksek olacak. Artık yanlışlarınızı ve hatalarınızı gördüğünüzden, iş hayatınızda doğru atılımlarda bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün yüksek düşünce ve fikirler peşinde olacaksınız. Yabancı ortamlarda hislerinizi ve isteklerinizi istediğiniz gibi dile getiremeyişiniz  sorunlara neden olabilir. Ama onun dışında keyifli ve farklı bir gün olacak. Olaylara karşı daha rahat olmayı öğreniyorsunuz.

Akrep Burcu: Bugün ortaklaşa giderleriniz, ödemeler ve harcamalarınız ön planda olacak. İnsanların kaynaklarını kullanmasını ve onların güvenini almasını iyi biliyorsunuz. İş hayatınızdaki gider ve alacak dengenizi oturmanız, sizi uzun vadede zorlayacak etkilerden koruyabilir.

Yay Burcu: Bugün özel hayatınızda paylaşımcı ve istekli olacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınız, sıcak ve samimi olabilir. İş hayatınızda beklentilerinizin karşılanmaması sizi zorlasa da bugün ufak şeylerden mutlu olmasını iyi başaracaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün fazla çalışan kafanızla iş ortamınızda becerinizi rahatlıkla ortaya dökebilirsiniz. Aklınız hep işten yana ve kafanızda bir çözüme ulaşmadığınızda rahat etmiyorsunuz. Göreceğiniz iş destekleri sizi mutlu edecek. Özel yaşantınızı ihmal etmeyin.

Kova Burcu: Bugün çifte kısmetli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı özel hayatınızda ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Ama karşı taraftan aynı tutkuyla size yaklaşmasını beklemeyin. Sergileyeceğiniz ve ortaya dökeceğiniz enerjinizden etrafınızdaki herkes faydalanacak.

Balık Burcu: Bugün ev ortamınızda bulunmak veya evinizle ilgili konuları halletmek için harekete geçeceksiniz. Eviniz ve aileniz için çalışmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek sizi rahatlatacak. Seyahatteyseniz veya tatilde evinizi özlediğinizin farkına varabilirsiniz.