Advertisement
KRİPTO PARA ABONE OL

Nasdaq Global Market'ta bugün listelenmesi beklenen Çinli Bitcoin madencilik ekipmanları üreticisi Ebang, kripto Borsası ve madencilik çiftlikleri kurarak faaliyetlerini genişletmek istiyor.

Cointelegraph'ın haberine göre Ebang'dan bir temsilcisi yakın zamanda gerçekleştirilen bir mülakatta şirketin küresel bir blockchain ve dijital ekonomi endüstrisi ekosistemi oluşturarak sektörde özel bir yer edinmek istediğini belirtti. Temsilciye göre bir kripto para borsası ve madencilik tesisleri kurulması da bu plana dahil.

Haberde, Ebang temsilcisinin "Yakında esnek bir işbirliği modeline dayanan kendi madencilik çiftliklerimizi ve işlem gücümüzü satmak için madencilik havuzları kuracağız. Aynı zamanda kripto para alım satım borsası kurmaya başlayacağız." dediği belirtildi.

Hangzhou merkezli şirket, ek olarak, blockchain teknolojisinin finansal hizmetler, eğitim ve sağlık sektörlerine uygulanmasının yollarını araştıracak. Temsilci, şirketin Nasdaq'ta listelenmesinin marka farkındalığını artıracağı ve daha fazla yeteneği cezbedeceğinden dolayı bu planları gerçekleştirmesinde yardımcı olacağını söyledi.