Advertisement

Koç Burcu: Bu pazar, mantığınız size bir çok konuda doğru yolu gösterecek. Dış dünyayla ilgili konuşmalarınız artabilir.Kendi kişisel zevklerinize göre hareket edebilir ve zevk aldığınız alanlarda, dostlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşımlar içerisine girebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün ortaklaşa para konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Aşk hayatınızdaysa sevdiğiniz insanla fikirsel olarak paylaşım içerisine girmek isteyebilirsiniz. Farklı bakış açınızla sevdiklerinize yardım etmeniz kaçınılmaz. Sakinlik size huzur verecek.

İkizler Burcu: Bir kaç gün boyunca yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı gözden geçirmek için ortamlarınız rahatlayacak. Göz önünde olacaksınız. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla oldukça keyifli ve değişik planlar içerisinde bulunabilirsiniz. Karşı tarafın sorunlarına çözüm bulmak kolay olacak.

Yengeç Burcu: Bugün, sorunlarınızın çözümlerini kolay bulacaksınız. Enerjiniz yüksek olacak. Yapmak istediğiniz bir iş, tamamlamak zorunda olacağınız bir görev veya sorumluluğunuz varsa hırslı yapınızla kolay halledebilirsiniz. Toplum içerisinde değişkenliğiniz yüksek.

Aslan Burcu: Bu Pazar , çocuklarınız ve sevdiğiniz insanla anlaşmasını ve uyuşmasını iyi becereceksiniz. Geçmiş konu ve olaylara kafanızda çözümler üretebilirsiniz. Yabancı ortamlar ve yerlerde bulunmak bu haftasonu size iyi gelebilir. Keyfiniz yerinde olacak.

Başak Burcu: Bu, birkaç gündür ailenizle yaşadığınız sorunları konuşarak ve paylaşarak geride bırakabilirsiniz. Kafanız çözüme yönelik çalışacak. Geçmiş konu ve olayları konuşmak, ortaklaşa para planları yapmak için harika bir Pazar günü sizleri bekliyor.

Terazi Burcu: Bugün , bozulan iletişiminizi ve ilişkilerinizi tamir etmek için uygun bir gün olabilir. Düşüncelerinizde kolaylıkla hangi tarafın haklı veya haksız olduğunu anlayabilir ve buna göre hareket ederek, sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Kısa planlar etkili olabilir.

Akrep Burcu: Parasal konularda kafanız iyi çalışacak, sorunlarınız varsa bu Pazar bulmakta ve çözüm üretmekte zorlanmayacaksınız. Eski konu ve meseleler gündeminizde olabilir. Kafanızı kurcalayan sorunlardan uzaklaşmayı denemeli, size huzur veren konulara yönelmelisiniz.

Yay Burcu: Bugün, hayatınızı şöyle bir gözden geçirecek ve değişmesi gereken alanlarınızı rahat bulacaksınız. Geçmiş değerlendirmesi yapmak ileri adımlar için size iyi gelebilir. Aşk hayatınızda güzel ve iyi anlaşacağınız bir Pazar olacak. Keyfini ve tadını çıkarmayı unutmayın.

Oğlak Burcu: Bugün mantığınız çalışacak ve yaşadıklarınızı geçmişle karşılaştırma gibi etkileriniz yüksek olabilir. Evinizde ve ailenizle bir arada olmak, kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Alışveriş yapmak veya sorumluluklarınızı yerine getirmek bugün size zor gelebilir.

Kova Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınızda konuşmalar gündeme gelecek. Diğer insanların sorunlarına çözümler üretmek için harekete geçebilirsiniz. İletişiminiz yüksek olacak, yakın çevrenizdeki insanlarla kısa ama etkili planlar yapabilir ve üzerinizdeki sıkıntıları bu Pazar kolay atabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün , iş alanlarınızda etkili çözümler gündeme gelebilir. Geçmiş konu ve olayları çözmek, halletmek için harika bir Pazar. Parasal konular ön planda olacak. Sahip olduklarınız, göz önünde bulunacağınız yerlerde kendinizi iyi ve etkili hissetmenize neden olacak.