Advertisement

Koç Burcu: Bugün alışkanlıklarınıza göre hareket etmek isteyecek, işlerinizi evinizden halletmeye meyilli olacaksınız. Sorumluluklarınızı biliyor ve buna göre davranıyorsunuz. Hayattan alacağınız keyif bugün sizi tatmin etmeyebilir, yine de parasal konularda şanslı bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün yerinde duramayan yapınızla yakın çevre ilişkileriniz için koşturacaksınız. İletişime geçmek sizi mutlu edecek. Sosyal ortamlarda şansınız yüksek olacak yalnız, geçmişten duyacağınız şeyler hoşunuza gitmeyebilir. Hemen olumsuz senaryolar üretmeyin.

İkizler Burcu: Maddi konular bugün hayatınızda önemli olacak. Para dengenizi iyi ayarlamalısınız. Sosyal çevre alanlarınızda veya gruplarla olan işlerinizde arkadaşlarınız bazı konularda moralinizi kolay etkileyecekler. Kimsenin sözüyle hareket etmeyin.

Yengeç Burcu: Sizin için önemli olan olayların peşinden gidecek, arkadaşlarınızla aranızda iyi bir iletişim bağı oluşturacaksınız. İçinize doğan ve altıncı hissinizi harekete geçiren olaylar yaşamanız mümkün. Kalabalık ortamlarda duygu iniş çıkışlarınız bugünden alacağınız keyfi etkileyebilir.

Aslan Burcu: Bugün hayatınızda sahip olduklarınızın farkında olacaksınız. Dış ortamlarda diğer insanlar yerinize plan ve program yapabilirler ama sizin yalnız kalma isteğiniz ve durgun tavırlarınız onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. İş alanlarınızda güzel gelişmelere gebesiniz.

Başak Burcu: Sosyal ortamlarda bulunacağınız ve sevdiklerinizle hasret gidereceğiniz bir gün olacak. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda,seyahat ve eğitim işlerinizde sorumluluklarınızın farkında olacaksınız. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarınızda bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Ortaklaşa maddi konularda desteğiniz tam olacak. Bugün istediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşacaksınız. Göz önünde olacağınız alanlarda sevdiğiniz kişiyle veya iş arkadaşlarınızla aynı zevki ve duyguları paylaşamayabilirsiniz. Bu da moralinizi kolay bozabilir.

Akrep Burcu: Bir arada olduğunuz ortamlarda ve ortaklı işlerinizde hayat sizi destekleyecek. Siz nasıl davranmanız gerektiğini bildiğiniz için insanlardan fayda sağlayacaksınız. Bir tek iş ve hizmet anlamında kolay tatmin olmayacak ve kendinizi fazla hırpalamaya müsait olacaksınız.

Yay Burcu: Ortaklaşa maddi giderlerinizi kontrol altına almak veya sevdiğiniz kişiyle aynı adımları atmak isteğiniz bugün yoğun olacak. Tutkularınız ve arzularınız konusunda anlaşmaya varmanız ve hayata aynı doğrultudan bakmanız bugün zor gözüküyor. Anlayışı elden bırakmayın.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda şefkatli ve duyarlı hareketleriniz aile hayatınızda alınganlık yapmaya ve herşeyi kişisel algılamanıza neden olabilir. Herkesin sizin kadar duyarlı olmasını beklememelisiniz. Beraber iş yaptığınız kişilerle bugün kolay anlaşacaksınız.

Kova Burcu: Aileniz ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi sağlayacağınız ve karşı cinsle anlaşacağınız bir gün olacak.Ailenizin ve sevdiklerinizin yükünü taşımayı ve üstlenmeyi istekle karşılayacaksınız yalnız yakınçevrenizle yapacağınız planlar, sizin iş anlamında yapmanız gerekenler engeline takılabilir.

Balık Burcu: Kendinizi keyifli ve rahat hissedeceğiniz bugün özel hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz üzerinizde biriken gerginliğinizi kenara atmakta fayda var. Ani gelişmelere açık olmanız gereken bir gün. Parasal konuları kafanıza takmayın.