Advertisement

Koç Burcu: Bu yeniay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak.  Önünüzdeki 15 gün boyunca bu alanlarda yeni karar ve başlangıçlar verebilirsiniz.  Artık bu tarihten  sonra yeni bir işe başlayabilir veya yeni bir teklif alabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirebilirsiniz.


Boğa Burcu: Bu  yeniay, önünüzdeki 15 gün boyunca aşk hayatınızda, eğlence ve yaratıcılık alanlarınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamak için şans sunabilir. Bu dönem alacağınız kararlar uzun soluklu olacaktır.


İkizler Burcu: Bu yeniay, eviniz ve ailenizle ilgili konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Ev almak, satmak, kiralamak için uygun bir dönemde olacaksınız. Hayatınızı yönlendirmeniz ve üzerinde düşünmeniz gereken bir süreç olacak.


Yengeç Burcu: Bu yeniay, yakın çevre alanlarınızda yeni başlangıç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Yine ulaşım, iletişim, satış, pazarlama veya reklam alanlarında işi olanlar için, bu alanda önemli kararlar ve başlangıçlar yapacakları bir dönem geliyor.


Aslan Burcu: Bu yeniay, parayla ilgili işlerinizde ve kazançlarınızda önemli başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı her tür işiniz için bu tarihten sonra rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.  Sahip olduklarınız sizin için önemli olmaya başlayacak.


Başak Burcu: Kendi hayatınıza dair, kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir 15 gününüz olacak. Yeni karar ve başlangıçlarınızı her konuda bu dönem içinde yapmaya bakın. Bu dönem mümkün olduğunca göz önünde olun.


Terazi Burcu: Bu  yeniay, kadersel alanınızda oluşuyor. Bu dönem sonrası 15 gün boyunca geri planda duracağınız ve başkalarına yardım edeceğiniz konular öne çıkmaya başlayacak.  Önemli başlangıçlardan ve kararlardan uzak durun ve planlarınızı yapın.


Akrep Burcu: Bu tarihten  sonra arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkilerinizde yeni kararlar ve başlangıçlarınızı uygulayacağınız ortamları rahatlıkla bulabilirsiniz. Geleceğinize yönelik her tür atılım ve girişimleriniz için uygun bir zaman olacak.


Yay Burcu: Bu yeniay, kariyer ve iş alanlarınızda etkili olmaya başlayacak. Kariyeriniz konusunda harekete geçmeniz gereken konular için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Önemli anlaşmalar, kararlar, projeler gündeme gelebilir.


Oğlak Burcu: Bu yeniay, yabancı ortamlarınızda, seyahatlerinizde, eğitim, medya ticaret alanlarınızda yeni konu ve başlangıçları hayatınıza taşıyacak. Daha az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız.


Kova Burcu: Önünüzdeki 15 gün boyunca ortağınızın, eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi durumunda yeni gelişmelere oluşabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Yine kredi, faiz, banka işlemleriniz varsa harekete geçebilirsiniz.


Balık Burcu: Bu yeniay, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bugünden sonra özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkilere dayalı her tür işiniz için güzel bir döneme giriş yapıyorsunuz.