Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; mutlu, neşeli, sempatik, enerjik, orijinal, sabırsız bir insansınız. Maddi konularda her zaman şansınız yüksek olacak. Sosyal çevrelerde ve arkadaşlarınız arasında aranılan bir insansınız. Bu sene sosyal çevrenizdeki önemli insanlardan işinize dair önemli destekler alabilirsiniz.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün merkür balık burcunda gerilemesine başlıyor. İletişimin her tür formunu temsil eden merkürün geriliyor olması, iletişimde problemlere, aksaklıklara ve sorunlara yol açabilir. Bu etki daha çok değişken burçları, balıkları, ikizleri, başakları ve yayları etkileyecek. Konsantre olmak, doğru yolda kalmak, özenli olmakta zorlanabiliriz.

Koç Burcu: Merkür kadersel alanınızda gerilemeye başlıyor. Geçmişle ilgili çözülmemiş ve tamamlanmamış konularla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ve iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluşabilir.

Boğa Burcu: Merkür, arkadaşlık ilişkileriniz konusunda bazı aksilik ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Dış çevrelere karşı oldukça fedakar olabilirsiniz. Bu süreçte eski arkadaşlarınız ve dostlarınızla yeniden bir araya gelebilirsiniz.

İkizler Burcu: bugün kariyer ve iş evinizde gerileyen merkür, bu alanlarda yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte patronlarınız ve üstlerinizle olan konuşma ve görüşmelerinize dikkat edin.

Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla merkür seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarih sonrası 1 kaç hafta boyunca anlaşmalara imza atmayın, başlangıçlardan uzak durun.

Aslan Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda bazı sorunlar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Kredi ve borç almamaya çalışın. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde de sorunlar oluşabilir.

Başak Burcu: Evlilik evinizde gerileyen merkür, yanlış anlaşılmaları ve bazı alınganlıkları hayatınıza taşıyabilir. Eski dönem ilişkileriniz yine bu süreçte karşınıza çıkabilir. Taşınma işlerinizi 17 marttan sonra yapmaya çalışın.

Terazi Burcu: İş alanlarınızda gerileyen merkür, iş, hizmet alanlarınızda size aksilik ve sorun çıkartabilir.Yanlış anlaşılmalara, dalgınlık ve alınganlıklara karşı dikkatli olun. Eski sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu: Merkür, aşk hayatınızda bazı aksilikleri, sorunları hayatınıza taşıyabilir. Geçmiş dönem aşklarınız bu süreç içinde yeniden gündeminizde olacak. Çocuğunuz varsa, onunla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu: Ev ve aile alanlarınızda gerilemesine başlayan merkür 3 hafta boyunca bu alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Bu süreçte ev alım, satımına kalkışmayın ve çok önemli kararlar almayın.

Oğlak Burcu: 3 hafta boyunca satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınızda merkür gerileyecek. İletişiminiz karışabilir, kafanız dalgın olabilir. Bu 3 hafta boyunca önemli anlaşmalara imza atmamalısınız.

Kova Burcu:  Bugün itibarıyla merkür para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 17 marta kadar parasal konularda dikkatli adımlar atın, çok dağılmayın ve önemli parasal anlaşmalardan kaçının.

Balık Burcu: Merkür sizin kişisel alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 3 haftalık bu dönemde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Önemli görüşme ve anlaşmalardan uzak durmalısınız.