Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; sevimli, neşeli, pozitif, insanları seven bir kişiliğe sahipsiniz. Diğer insanlara yardım etmeyi seven yapınızla çevrenizin göz bebeğisiniz. Ailenize oldukça düşkünsünüz. Yaşam size pozitif yaklaşımınızdan dolayı istediğiniz her şeyi sunacak. Bu sene, iş anlamında şansınız oldukça yüksek gözüküyor.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın akşama kadar Ay kova burcunda olacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Genel anlamda; yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak,arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, iş görüşmelerinde kendimizi rahat ifade etmek ve iyi intiba bırakmak için harika günler.

Koç Burcu: Üzerinizdeki değişim rüzgarları, hızlı iletişim trafiğiyle sizi etkilemeye devam ediyor. Arkadaşlarınızla, hayallerinize yoğunlaşabilir, sizi saran kuşatmalardan kurtulmak için sinirli ve agresif olabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün fikirlerinizi yaratıcı ortamlara taşımayı düşünmeli, bazı konularda gereksiz yere sinirlenmemelisiniz. Dolaşmak, gezinmek, sevdiğiniz insanlarla olmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu: Kafanızda tatilinize ve yapacaklarınıza dair bir çok hayal kuruyorsunuz. İş konuları kafanızı kurcalamaya müsait olabilir, hırsınızı çevrenizden çıkarmayın.

Yengeç Burcu: Bugün maddi konularda fikirlerinize çok güvenmeyin ve tek başınıza hareket etmeye kalkmayın, Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla dış ortamlar, farklı yerlerde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu: Özel hayatınızda oldukça sosyal ve özgür davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınıza söz geçirmelisiniz. İş alanlarınızdaki şanslı oluşumlarla keyifli bir gün sizi bekliyor.

Başak Burcu: Yapmanız gereken günlük işlerinizde özgürlüğünüze düşkün tavırlarınız bugün yüksek olabilir. Kariyerinize yönelik çalışmalarınız hızlanırken aynı anda bir çok işle uğraşmanız sizi yorabilir.

Terazi Burcu: Kendinizi geliştirmek, heyecanlı konu ve olaylara yönelik çalışmalarda bulunmak sizin için önemli. Aşk hayatınızda oldukça özgür ve rahat davranışlar sergileyebilirsiniz.

Akrep Burcu: İş ve hizmet hayatınızdaki değişimler en çok kendinizi sorgulamanıza neden oluyor. Bugün evinizde rahatlığınızın ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmak isteyecek, ailenizle bir arada olacaksınız.

Yay Burcu: Bugün yakın çevrenize vereceğiniz sözler önemli olabilir. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle önemli konuları konuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.

Oğlak Burcu: Para konularında olabildiğince özgür ve farklı davranmanız gerekebilir. Eğlenceli konu ve olaylara para harcamaktan çekinmeyeceksiniz ama sonradan pişman olmamaya özen gösterin.

Kova Burcu: Hayatınızdan alacağınız keyif zaman zaman gölgelense de, bugün kendi isteklerinizi gerçekleştirme konusunda istekli olacaksınız. Ailenizele olan paylaşmımlarınızda onlara karşı anlayışlı olmaya çalışın.

Balık Burcu: Hayalgücünüz, hisleriniz biraz karışık ve dağınık olabilir ama bugün iç sesinizi dinlemelisiniz. Akrabalarınız veya kardeşlerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın.