Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; geleneksel ve toplumun belirlediği temel kurallara karşı çıkma özelliğiniz çok yüksek. Hayatınız içerisinde size yol gösterecek ve yardımcı olacak bir sürü dostluklarınız olacak. Onlara karşı biraz daha vefalı olmayı öğrenmelisiniz. Bu sene, maddi kazanımlarınız yüksek olacak. Önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün iletişimimizde güçlü ve etkili yönlerimizi ön plana çıkarabiliriz. Ayrıca mars aslan burcuna geçecek. Enerjimizde aceleci, hükmedici ve biraz da ateşli olabiliriz. Birkaç ay boyunca yangın ve patlama etkisine dikkat etmeliyiz. Ülkemizde parasal konular öne çıkmaya başlayacak.Vergilerin artması, harcamaların yükselmesi, para kazanma isteğimizi tetikleyecek. Ordu ve savunmaya ayrılan bütçe artabilir. Spekülatif işler önem kazanacak.

Koç Burcu: Mars sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız.  Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

İkizler Burcu: İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak.  Bu dönem boyunca, araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu: Bugün itibarıyla, mars 2 ay boyunca sizin para  evinizde hareket etmeye başlayacak. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, mücadeleleriniz artacak. Para kazanma hırsınız artabilir.

Aslan Burcu: Üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakıyor. Bu dönem içinde fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı dikkat etmelisiniz. Enerjinizi kontrol edin.

Başak Burcu: Bugün itibarıyla,  enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara  karşı dikkatli olmalısınız. Arkanızdan iş çevrilebilir. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu: Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Yalnız yoğun istek ve duygularınızın, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu: Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun.

Yay Burcu: Daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem. Yabancı seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu: Banka, ödeme, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse bu dönem ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.

Kova Burcu: Mars, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız.

Balık Burcu: Bu dönem içinde çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.