Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; yumuşak bir yapınız olmasına rağmen istemediğiniz bir şeyi kimse size yaptıramaz. Hem işte, hem aşkta ilk başlarda olumsuzluklar yaşansa da, uzun vadede başarı sizin olacak. Kültürlüsünüz ve aynı donanıma sahip insanlarla bir arada olmak istiyorsunuz. Bu sene, kariyer hayatınızda oldukça şanslı olacaksınız. Önemli bir insanın yardımları sizi yukarılara taşıyabilir.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün güneş balık burcuna geçiyor. Kimliğimizde daha duygusal, hayalperest ve yaratıcı yönler ortaya çıkabilir. 1 ay boyunca sanatsal konulara ilgimiz artabilir. Ayrıca etrafımızdaki kişilere karşı şefkatli, anlayışlı ve empatik olabiliriz.

Koç Burcu: Kişisel girişimleriniz adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönem enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Boğa Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir, sosyalliğiniz artacak.

İkizler Burcu: Kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi başkalarına yardım ederek, işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak.

Aslan Burcu: Ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular gündeminizde olacak.

Başak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Terazi Burcu: Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu ay gündeminizde olacak. Başkaları için uğraşacak, iş yükünü omuzlarınızda hissedeceksiniz.

Akrep Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

Yay Burcu: Bugün itibarıyla  aileniz herşeyden önemli olabilir veya  iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek öne çıkabilir.

Oğlak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermeye başlıyorsunuz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılıkla uğraşanlar için aktif olacakları bir dönem başlıyor.

Kova Burcu: Kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlıyorsunuz. Bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlamak önemli olacak.

Balık Burcu: Bugünden sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.