Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; Güçlü kişiliğiniz ve çekiciliğinizle önemli dostlar kazanacaksınız. Kararsız ve söz dinlemeyen yapınız sizi en fazla aşk hayatınızda zorlayabilir. Dengeli davranmaya özen göstermeli, sizin yanınızda bulunan ve sizi seven arkadaşlarınıza daha ılımlı davranmalısınız. Bu sene, yılın 2. yrısında önemli kariyer şansları yakalayacaksınız.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın Ay Akrep Burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu günlere çok dikkat etmemeliler. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Koç Burcu: Bugün ortaklaşa para alanlarınız aktif olacak. Bilinçaltınız bugün birçok konuda sizi yönlendirebilir, içsesiniz iş alanlarınızdaki ilhamınızı kuvvetli kılıyor. Bunları iyi kullanın.

Boğa Burcu: Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz bugün daha fazla ön planda olacak. İlişkinizi sosyal ortamlarda rahat yaşayacaksınız. Bu sıralar kafanızda birçok plan olabilir ama hepsini sırayla yapmalısınız.

İkizler Burcu: Bugün, iş alanlarınız fazlasıyla yoğun olabilir. Dış ortamlarda sizi daha az tanıyan  insanların hayatına, kendi hayatınızdan daha fazla değer veriyorsunuz. Bu da sevdiğiniz insanın gözünden kaçmayabilir.

Yengeç Burcu: Krizleri fırsatlara çeviren bir tavrınız var ve bu da sizi kazandırıyor. Eğitime, sanata, seyahate dayalı işlerinizde oldukça başarılı ve yaratıcı bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu: Farklı ve değişik olan herşey bu dönem daha fazla ilginizi çekiyor, biraz heyecana ihtiyacınız var. İş hayatınızda etkili ilişkiler iş alanlarınızdaki güvensizliklerinizi biraz olsun azaltabilir.

Başak Burcu: Güne iletişim halinde ve yüksek tempoyla başlayabilirsiniz. Özel yaşantınızdaysa akraba veya kardeş ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. İnsanlarla olan iletişiminizin sizi sosyal çevrelerde yukarılara taşıdığını göreceksiniz.

Terazi Burcu: İş alanlarınızın maddi karşılığını almak sizin için önemli olacak. Özel hayatınızda elektrikli durumlar oluşabilir. Geçmişte yaptığınız hatalardan en azından bu sefer uzak durmaya bakın.

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda oldukça esnek ve keyifli bir gün. Sporla uğraşıyorsanız bugün enerjiniz yerinde olacak. Tiyatro, sinema ve her tür etkinlik size mutluluk verebilir.

Yay Burcu: Bir yandan aktif bir iletişim, diğer yandan hiçbir şeyle uğraşmama isteğiniz arasında gidip geleceğiniz bir gün olabilir. Aile ortamlarınızda aradığınız huzuru bulmak zor olmayacak.

Oğlak Burcu: Gruplar arasında bugün yaratıcılığınız yüksek olabilir.Bir yandan da işlerinizi kolay halledebilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız programlar, planlar sosyalliğinizi arttıracak.

Kova Burcu: Bugün kariyer ve iş alanlarınız gününüzü yoğun geçirmenize neden olabilir. İş hayatınızdaki bu önemli şanslar bazen sizi zorlasa bile, karşınıza çıkan şansları bu dönem iyi değerlendirin.

Balık Burcu: Bugün bir çok konuyu düşünecek, süzgeçten geçirecek ve buna göre hareket edeceksiniz. Zaten birkaç günden beri aklınız hep eski konularda ve olaylarda olabilir. Parasal konularda kazançlarınız ve fırsatlarınız yüksek.