Advertisement
HABERLER ABONE OL

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ile Güçlenen, Türkiye'ye Güç Veren Kadınlar Programı'na ve TÜGVA Gençlik Buluşması'na katılacak, Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskiy​​​​​​​ ile görüşecek.

(İstanbul/14.30/16.30/19.00)

2- CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Annelere ve Kadınlara Saygı ve Şükran Anıtı'nın açılışına, 8 Mart Kadınlar Günü El Emeği Sergisi'ne katılacak, partisinin İl Başkanlığını ziyaret edecek, Odunpazarı Meydanı'nda halkla buluşacak.

(Eskişehir/11.00-15.00)

EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Giresun Liman Farklı Seviyeli Kavşağı Temel Atma Töreni ile Şebinkarahisar ilçe mitingine katılacak, Kadınlar Dokuyor Kadın Kooperatifi ve esnafa ziyarette bulunacak, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı 2024 Projeleri İmza Töreni ve Bulancak Aday Tanıtım Toplantısı'na iştirak edecek.

(Giresun/10.00-20.15)

2- Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Valiliği ziyaret edecek, Irmak Islah Alanı'nda incelemelerde bulunacak, İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirecek, Tohum Dağıtım Töreni'ne iştirak edecek, sektör paydaşlarıyla toplantı yapacak, Kumluca ve Abdipaşa beldeleri ile Ulus ilçesi seçim ofisi açılışlarına, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programı'na katılacak.

(Bartın/10.30-19.45)

3- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Giresun Liman Farklı Seviyeli Kavşağı Temel Atma Töreni'ne, Trabzon Büyükşehir Proje Tanıtım Toplantısı'na katılacak, çeşitli ziyaretlerde bulunacak, "Dünden Bugüne Bakanlar, Milletvekilleri, İl Başkanları, Kurucu Başkan ve Yöneticileri ile Toplantı" konulu programa iştirak edecek.

(Giresun/10.00/Trabzon/14.00-21.00)

4- Türkiye İstatistik Kurumu, ocak ayı tarımsal işletme iş gücü ücret yapısı ile finansal yatırım araçlarının şubat ayı reel getiri oranlarını açıklayacak.

(Ankara/10.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD'nin başkenti Washington'da temaslarda bulunacak.

(Washington)

2- İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne saldırıları ve insani krize ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

(Kudüs/Gazze/Kahire)