Advertisement
HABERLER ABONE OL

İstanbul Fintech Week (IFW) bu yıl 9-13 Kasım tarihleri arasında tamamen online olarak düzenleniyor. IFW 2020 Online hakkında detaylı bilgiye www.istanbulfintechweek.com adresinden ulaşılabilir.

2019 yılında Vodafone Park’ta 30 ülkeden 148 uluslararası konuşmacının ve 1200’ü aşkın kişinin katıldığı etkinliğe bu yıl da ilginin yoğun olması bekleniyor. Sürekli değişen finansal hizmetler endüstrisinde küresel bir tartışma ve bilgi alışverişi etkinliği olarak kabul edilen ve 5 gün sürecek IFW 2020 Online 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. IFW 2020 Online; Payments Summit (9 Kasım), Blockchain Fest (10 Kasım), Digital Banking Summit (11 Kasım), Insurtech Summit & Startup Day (12 Kasım) ve AI in Finance Summit (13 Kasım) başlıklarında 5 özel zirveye ev sahipliği yapacak. Bir ulusal girişim olan Endlessfairs’ın konferans platformunda düzenlenecek etkinliğin kayıtları yine bir başka ulusal girişim olan Biletino üzerinden gerçekleştiriliyor.

Istanbul Fintech Week, uzmanlar ve liderler eşliğinde bölgedeki finansal teknoloji ve inovasyon ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. IFW 2020 Online ile finansal hizmetler sektöründeki trendlerin kesişme noktası olarak, Covid-19 pandemisinin ortaya koyduğu fırsatlar ve zorluklar ile birlikte sektörün tüm paydaşlarının ilgisini çekecek konular ele alınacak. Finansal hizmetler sektöründeki her kademeden çalışanı, yöneticiyi ve bu sektöre merak duyanları bir araya getirecek olan etkinlikte finansal inovasyona dair her konu uzmanlar ve konunun liderleri/profesyonelleri tarafından irdelenecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğe 30 ülkeden 100’ü aşkın uluslararası konuşmacı katılıyor. Türkiye’nin ilk ve tek fintech derneği olan FINTR’nin ana iş ortağı olduğu online etkinlikte Avivasa, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Kuveyt Türk Premium Sponsorlar olarak yerlerini alırken Architecht, Bitay, eLogo, Esri Türkiye, İninal, OneSpan, Paynet ve Revolvia da etkinliğe Co-Sponsor olarak destek veriyor. IFW 2020 Online’ın stratejik ortakları arasında Bahçeşehir Üniversitesi BlockchainIST Center, Digital Finance Working Group, İTÜ Arı Teknokent, KOSGEB, Enterprise Europe Network ve KOOP yer alıyor. Organizasyonun uluslararası ortakları arasında ise MENA Fintech Association, Singapore Fintech Association, Astana International Financial Centre, Business France, The Luxembourg House of Financial Technologies, Business Sweden, Switzerland Global Enterprise, Invest Stockholm ve Swiss Business Hub bulunuyor.

Etkinliğin medya destekçileri arasında ise ana medya partneri BloombergHT’nin yanı sıra BTCHaber, BTHaber, Challenger Insider, Coinkolik, F5 İletişim Yönetimi, Fintechtime, The Fintech Times ve Kriptomeda yer alıyor. 11 Kasım 2020 tarihinde IFW Online kapsamında düzenlenmesi hedeflenen Digital Banking Summit aynı zamanda BloombergHT anasayfasında 10:00-13:00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanacak.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye: https://istanbulfintechweek.com adresinden ulaşılabiliyor.