Advertisement

Koç Burcu: Bugün öğleden sonra sizin burcunuzda bir yeniay oluşacak. 2 hafta boyunca, girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız. Yeni başlangıç ve kararlarınızı bu dönem içinde yapmaya çalışın.

Boğa Burcu: Bugün öğleden sonra oluşan yeniay da şartlar ve koşullar 2 hafta boyunca elinizde olmayabilir. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Fikirsel anlamda kendinizi yanlış ifade edebileceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık etmeyin.

İkizler Burcu: Bu yeniay, arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni ve hızlı  oluşumları, hayatınıza taşıyacak. Çabuk atağa geçme isteğinizle hareket edebilir, sosyal ortamlarda şansınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlardaki başlangıçlarınızı bu dönem yapmanız iyi olacak.

Yengeç Burcu: Yeniay, sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda  atılımlarınız, planlarınız gündeme gelebilir. Çevrenizi yönlendirmeye ve fikirlerinizi onlara kabul ettirmeye uğraşmak için harekete geçebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün öğleden sonra oluşan yeniayda, kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayabilir, eğitim, seminer ve kurs programlarından yardım alabilirsiniz. Bu aralar işle ilgili konularda görüşmeleriniz varsa, dikkatli adımlar atmak kaydıyla atağa geçebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün öğleden sonra koç burcunda bir yeniay oluşacak. ortaklaşa gelir ve giderler alanınızda oluşacak. 2 hafta boyunca hayatınızı paylaştığınız insanla, maddi konularda yeniden düzenlemelerde bulunabilir, bütçenizi ortak değerlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün öğleden sonra koç burcunda bir yeniay oluşacak. Özel hayatınızla ilgili konular, başlangıç ve kararlar 2 hafta boyunca gündeminizde olabilir.Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak ama merkürün gerilemesini unutmayın ve planlarınızı biraz erteleyin.

Akrep Burcu: Bugün öğleden sonra koç burcunda bir yeniay oluşacak. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınız aktif olacak. Çalışmak ve kendinizi ifade etmek aynı anlama geleceğinden, kendinizi bu dönem yormamaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin.

Yay Burcu: Bugün itibarıyla 2 hafta boyunca aşkı konuşabilir veya aşkınız varsa romantik, etkili ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yine sanatsal faaliyetler, spor aktiviteleri gündemde olacak. Çocuk konusuyla veya çocuğunuzla ilgili olaylar cereyan edebilir.

Oğlak Burcu: Bu yeniayla beraber eviniz sizin için önemli olmaya başlayacak. Ailenizle vakit geçirmek, onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak bu dönem önemli olabilir. Aile kurmak isteyenler bu 2 hafta içinde dikkatli davranarak harekete geçebilirler.

Kova Burcu: Bu iki hafta içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa dikkatli adımlar atmalısınız, merkürün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yine de satış, pazarlama, reklam, yayıncılık alanlarında yeni adımlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu yeniay, sizin para evinizde oluşuyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak alabilirsiniz. Ticaretle ilgili başlangıçlar gündeme gelebilir ama siz yine de dikkatli adımlar atmayı unutmayın.