Advertisement

Bugün Doğanlar:

Bugün doğduysanız; güçlü, kişilikli, idareci, enerjik ve rahat bir insansınız. Girişimci yönünüzle altından kalkamayacağınız hiçbir şey olamaz. O yüzden siz sağlam durdukça yaşam size istediklerinizin bir çoğunu sağlayacak. Bu sene planlarınızı gözden geçirmeli ve doğru zamanda hareket etmeye özen göstermelisiniz. Şanslı bir yıl geçireceksiniz.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın saat 19:24’e kadar kadar Ay Aslan burcunda dolaşacak.  Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemimiz hassas olacaktır. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Kalp ve nabız etkilendiğinden bu iki gün ameliyat olmamalıyız. Beslenmede protein günleri, zengin besinler tüketme meylinde olabiliriz. Protein alımında aşırıya kaçmamalı, bol sıvı tüketmeli, ve meyve yemeliyiz.

Koç Burcu: Bugün  keyifli, rahat ortamların etkisiyle hareket edebilirsiniz. Eski flörtleriniz veya aşklarınızın konusu açılabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde ve sevgiyi ifade ediş şeklinizde içinizden geldiği gibi davranmak yerine daha mantıklı ve akıllı adımlar atacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün,  bir kaç günden beri etkili olan yoğun çalışma nedeniyle vaktinizi ev ortamında geçirebilirsiniz. Enerjiniz yüksek çalışmayabilir. Çözüm aradığınız ailevi konulara eğilmek için uygun bir gün olacak. Karşılaşacağınız  bazı olaylar üzerinizde olumlu etkiler yaratabilir.

İkizler Burcu: Bugün yakın çevre işleriniz ve ilişkileriniz gündeminizde olacak. Geçmiş konu ve olaylar daha fazla konuşulabilir. Aşk hayatınızda içinizden geldiği gibi davranabilir ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendi isteklerinize yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün sahip olduklarınız ve para konuları gündeminizde olabilir. Parasal konuşmalar, halledilmesi gereken meseleler ön planda olacak. İşinizdeki gelişmeleri bugün gözünüz görmeyecek, daha çok aileniz ve evinizdeki oluşumlarla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu: Bugün, hayatınızla ilgili alanlarda girişken ve atak davranarak başlayabilirsiniz. Kendinizin istediklerini yapmak ve kafanıza göre takılmak isteyeceksiniz. Aklınıza gelen fikirleri arkadaşlarınızla paylaşın ve bugününüzü daha çok sosyal ortamlarda bulunarak geçirin.

Başak Burcu: Bu cuma  isteksiz olabilir, kafanızda işleri ve yapmanız gerekenleri  büyütebilirsiniz. Aslında maddi konularda kendinizi tutarak  pratik davranmayı başaracaksınız. Yalnız olmak veya kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissetmek gün içinde etkili olabilir.

Terazi Burcu: Bugün arkadaşlarınız ve dost meclisleri içinde bulunmak isteğiniz fazla olabilir. Katılmanız gereken bir davet veya organizasyon varsa gözler sizin üzerinizde olacak. Özel hayatınızdaysa ilişkilerinizde dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu: Bugün,  göz önünde olacağınız ve kalabalıklar arasında vakit geçireceğiniz bir gün olabilir. Çalışma hayatınızda bazı konuları gözden geçirmek, ortaklaşa para konularına eğilmek için uygun bir gün olabilir. Duygusal anlamda farklı konular ilginizi çekecek.

Yay Burcu: Bugün,  kendinizi geliştireceğiniz alanlara yatırım yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Arkadaş ortamınız sizi bazı planlarınız için harekete geçirebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttırabileceğiniz gibi, sorunlarınıza çözümler üretebileceksiniz.

Oğlak Burcu: Bugün  ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Ödeme ve masraflarınız gündeme gelebilir. Kafanızda bir çok düşünce var ve siz başkalarına bu konuları açmakta ve düşüncelerinizi paylaşmakta zorlanıyorsunuz. Hayata daha çoşkulu yaklaşmalısınız.

Kova Burcu: Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz aktif olarak bugüne başlıyorsunuz. Bugün fikirleriniz ve düşüncelerinizde keyfe eğilim olacağından yapacaklarınızı erteleyip, yenilikler peşinde koşabilirsiniz. Para alışverişlerinizde kendinizi kaptırmamaya özen gösterin.

Balık Burcu:  Bugün  bir şeylere hizmet etmek, kendinizi meşgul tutmak  esas olacak. İş hayatınızda bazı planları gözden geçirmeye meyilli olacaksınız. Maddi konularda esneksiniz ve harcamalarınız artabilir, elinize geçen bir parayı rahatça savurmak isteyebilirsiniz.