Advertisement

Bugün Doğanlar:

Bugün doğduysanız; öğrenmeye meraklı, çalışkan, dikkatli, çalışkan, öğretici bir insansınız. Karşı cinsin ilgisini çok kolay üzerinize çekiyorsunuz. Çekiciliğiniz sosyal ortamlarda ön plana çıkmanıza neden oluyor. Deniz yolculuklarında dikkatli olmalı, ilginizi çeken alanlara ve iş kollarına yönelmelisiniz. Bu sene, ev ve aile alanlarınızda şanslı bir yıl geçireceksiniz.

Başımıza Neler gelecek?

Bu Pazar, mantıklı yanlarımız daha ön planda olacak. Düşünceli yaklaşımızla, olayların çözümü hızlandırabiliriz. Keyfe dayalı yerler veya ortamlarda zaman zaman hoşnutsuzluklar yaşayabiliriz. Gece saatlerinde ay burç değiştirecek ve koç burcuna geçecek. Gece saatlerinde baş ağrılarına açık olabiliriz.

Koç Burcu: Bugün bir çok konuda duygularınızı ve düşüncelerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Hayal gücünüz yüksek olacak. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Hayatın olumlu yanlarına odaklanın.

Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda sempatik ve iyimser tavırlarınızı sürdüreceksiniz. Yalnız biraz dalgın ve dağınık olabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızdaki güzel gelişmeler hayattan daha fazla keyif almanıza neden oluyor.

İkizler Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda biraz dağınık etkiler altında olabilirsiniz. Beklenmedik yardımlar ve destekler sizinle olacak. Düşündüklerinizle, yaptıklarınız birbirini tutmayabilir.

Yengeç Burcu: Bugün farklı yerlerde bulunmak ve değişik insanlarla vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Sizin bu uzak yerlere gitme isteğiniz veya yaptığınız planlar, aslında sıkılganlığınız ve isteksizliğinizle ilgili olabilir.

Aslan Burcu: Bu Pazar ortaklaşa para konularında eliniz açık olabilir. Düşündüğünüzden daha çok para harcayabilir veya ortaya çıkacak bir ödeme konusunda eşinize yardım etmek isteyebilirsiniz. Siz verdikçe, para gelecek, korkmayın.

Başak Burcu: Bu Pazar sevdiğiniz insanla veya eşinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yalnız daha fazla kendinizden bahsetmeniz veya kendi planlarınıza odaklı olmanız kalabalık ortamlarda sorun yaratabilir.

Terazi Burcu: Bu Pazar, yapılması gerekenler üzerinize üzerinize gelebilir. Daha planlı ve organize olmanız gerekecek. Kariyerinize dair güzel destekler altındasınız ama enerjinizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu: Bu Pazar, iş ortamlarınızdan ve bu alandaki aktivitelerden   vakit bulabilirseniz, kendi özel hayatınıza gereken özeni gösterebilirsiniz. Aşk hayatınızda  bazı şeyler kafanıza takılabilir. Kafanızda anlamsız şeyler kurmayın.

Yay Burcu: Bugün göz önünde olduğunuz bir dönem olmasına rağmen, evinizin ve ailenizin tadını çıkarmayı isteyeceksiniz. Verilmiş sözleriniz varsa bunu yapmakta zorlanabilirsiniz. Dış ortamlarda bakışlar sizin üzerinizde olacak.

Oğlak Burcu: Bugün yakın çevrenizde bulunan insanlarla temas halinde olmak isteyeceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz veya ihmal ettiğiniz kişilerle bir arada olmak önemli olabilir. Planlarınızı iyi ayarlayın.

Kova Burcu: Bugün maddi konular hayatınızda daha ağırlıklı olabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda tutumlusunuz ama konu sizin paranıza gelince biraz dağınık etkiler altındasınız. Bu aralar işinize gelen destekler sizi sevindirecek.

Balık Burcu: Bu Pazar, keyfiniz yerinde olacak, yalnız özel hayatınızda konuştuklarınız başınıza iş açabilir. Başkalarının hayatı konusunda tutarlısınız ama iş kendi hayatınıza gelince aynı tutarlılığı ve düzeni gösteremeyebilirsiniz.