Advertisement

Koç Burcu: Mars, 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Bilinmeyene ilginiz artabilir.


Boğa Burcu: Mars sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlıyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz.


İkizler Burcu: 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.


Yengeç Burcu: 2 ay boyunca Mars, sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.


Aslan Burcu: 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.


Başak Burcu: 2 ay boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu dönem araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.


Terazi Burcu: 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, hırsınız ve mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden, para kazanmanız olsa bile özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artış görülebilir.


Akrep Burcu: 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.


Yay Burcu: 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.


Oğlak Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. İşlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.


Kova Burcu: Mars 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. işlerinizde,kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir.Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.


Balık Burcu: 2 ay boyunca sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Seyahatleriniz artmaya başlıyor.