Advertisement

Koç Burcu: Bugün sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan hayatınıza dair desteklendiğinizi bilmek güzel olacak. İşbirliğine yatkın davranışlarınızla ayrıca sevdiğiniz insanla veya ortaklarınla iyi anlaşacaksınız.


Boğa Burcu: Bugün , kariyer ortamlarınızda şartlarınızı kolay oluşturacaksınız. İş alanlarınızda sergilediğiniz çabaların karşılığını kolay alabileceğiniz bir gün olabilir. En azından kendinizi çok da sıkmadan da bazı işlerinizi halledebileceğinizi göreceksiniz.


İkizler Burcu: Bugün, seyahate çıkma, değişik yerlerde bulunma arzunuz yüksek olacak. Yine hayatınıza heyecan katacak projeler, yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi rahat ortaya koyacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizi destekliyor.


Yengeç Burcu: Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek kendinizi iyi hissettirebilir. Davranışlarınızdaki değişimleri, parasal alanlara aktardığınız takdirde çok rahat edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız.


Aslan Burcu: Bugün ve bir kaç gün boyunca evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar hoşunuza gidebilir. Çevrenizden faydalanmasını iyi bileceksiniz.


Başak Burcu: Bugün ve bir kaç gün boyunca iş ve hizmet alanlarınız devrede olacak. Para kazanmaya odaklı olduğunuz bu dönem, işlerinizin karşılığını almak sizin için önemli olacak. Bu konularda  uygun bir gündesiniz.


Terazi Burcu: Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Eşiniz veya sevdiğiniz insandan alacağınız destekle kendinizi bir çok açıdan şanslı hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde dengeyi sağladığınız bir gün.


Akrep Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda dinlenmek ve kendinizi adeta sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Bugün yapabiliyorsanız bir çok işinizi evinizden halletmeye çalışın. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirmelisiniz.


Yay Burcu: Bugün, yakın çevrenizle, arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve  ailenizi bir araya getirmek zor olmayacak. Yine geleceğe dayalı işlerinizde üzerinizde gereksiz bir iyimserlik hissedebilirsiniz.


Oğlak Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki oluşumları paraya dökmek ve karşılığını almak için harika bir gün olabilir. Mantığınızı ve duygularınızı iyi kullanmasını bilecek, bir çok alandaki işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Gözler üzerinizde.


Kova Burcu: Bugün, kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz harika bir gün olabilir. Karşınıza çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesini bileceksiniz. Başınızı alıp gitme isteğiniz bu aralar yükek.


Balık Burcu: Bugün canınız pek önemli işlerle uğraşmak istemezken, daha geri planda olacağınız işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Rüyalarınızı ve sezilerinizi karar verirken devreye sokamaya çalışın.