Advertisement

Koç Burcu: Sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz. Güzel organizasyonlar ve davetler içinde yer alabilirsiniz. Özellikle iş konularında yakın çevrenizden destek almak istiyorsunuz.

Boğa Burcu: Haftaya kariyer ve iş alanlarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız.Bugün iş alanlarınızda parasal destekler görebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz insanlarla bir araya gelebilir, işleriniz üzerine konuşabilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, dış ortamlarda, hizmete yönelik işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bugün farklı ve değişik ortamlarda bulunmak, seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. Şansınız yüksek olacak.

Yengeç Burcu: Bugün herşeyi düşünen ve ayırt etmek isteyen yapınızla hareket edeceksiniz. Kendinizi sevdiğiniz insana ait hissedebilirsiniz. Gün içinde ortaklaşa elde edilen gelir alanlarınız ve banka, hesap, ödeme işlemleriniz öne çıkabilir.

Aslan Burcu: Bir kaç gün boyunca özel hayatınız ve ilişkileriniz devrede olacak. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Beraber kalabalık ortamlarda, sosyal çevrelerde bulunabilirsiniz.

Başak Burcu: İş ortamlarınız ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olacak. İş hayatınızda şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Kendinizi bir çok konuda iyi ve tatminkar hissedebilirsiniz. İletişiminiz bu aralar sizi zorlayabilir.

Terazi Burcu: Haftaya eğlence ve aşk hayatınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla bir araya gelebilir, keyfinizi arttırabilirsiniz. Parasal konularda endişeden uzak durun.

Akrep Burcu: Bugün hayatınızda olup bitenleri ailenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken özel ve önemli işleriniz varsa harekete geçmekte zorlanabilirsiniz yine de işlerinizi başka bir güne ertelemeyin.

Yay Burcu:  haftaya iletişiminiz hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Hayatı sorguladığınız ve bazı konuları gözden geçirdiğiniz bu dönem, başkalarından beklediğiniz desteği almak kolay olmayabilir. Kendinize güvenin.

Oğlak Burcu: Bugün, arakadaşlarınızla olan konu ve olaylar daha fazla kafanıza takılabilir. Bir kaç arkadaşınızla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Parasal konular ve sahip olduklarınız daha fazla çalışma arzunuzu kamçılayabilir.

Kova Burcu: Bugün, şartlar sizin lehinizde. Haftaya keyifli ve etkili bir şekilde giriş yapacaksınız. Planlarınızı ve düşündüklerinizi söylemek, dile getirmek için uygun bir hafta olacak. İş alanlarınız hala yoğunluklarla sizi zorluyor.

Balık Burcu: Haftaya adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş konu ve olaylara takılı olsanız bile, gün içinde yapacaklarınızı organize edebilirsiniz. Aileniz duygusal konularda size gereken desteği gösterecek.