Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; duyarlı, yetenekli, havai, elinden her iş gelen bir insansınız. Çok çabuk kararlar veriyor ve değişiyorsunuz. Bu özellikle iş ve özel hayatınızda sorunlar yaratabilir. Biraz daha sabit olmalı, bir şeyin üzerinde sebat etmeyi öğrenmelisiniz. Risk almaktan  ve başarısız olmaktan korkmayın,çünkü oldukça yeteneklisiniz. Bu sene, esnekliğiniz ve rahat duruşunuz sizi bir çok konuda şanslı yapacak.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün ve yarın geceye kadar Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Astrolojide, Oğlak burcu, kemikler, eklem yerleri, dizler ve dişleri yönetir. O yüzden bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımızla ilgili ameliyat olmamakta fayda var.  Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Ağda ve epilasyonun etkisi kalıcı olur. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin.

Koç Burcu: Bugün, hayata bakış açınız esnek olacak. Farklı ve sıradışı konular sizi harekete geçirebilir. Değişik ve farklı ortamlarda kendinizi mutlu ve esnek hissedebilirsiniz. İş hayatınızda gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyun.

Boğa Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda oldukça esnek ve değişik bir gün sizleri bekliyor. İçinizden yükselen enerjiyle bu aralar, sıradışı, gizemli ve parapsikolojik olaylar ilginizi çekiyor. Dış ortamlarda etkili bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla iyi anlaşacaksınız. Değişik organizasyonlar, davetler devrede olabilir. Farklı arkadaş grupları, hayata bakış açınızı genişletebilir. Duygusal olarak güçlü olacaksınız.

Yengeç Burcu: İş hayatınızda ve kariyerinize yönelik adımlarınızda oldukça keyifli ve esnek bir gün geçirebilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana duygularınız güçlü akacak.

Aslan Burcu: Dış ortamlara bağlı işlerinizde oldukça başarılı ve keyifli bir gün olabilir. Farklı ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa şans sizden yana. İş hayatınızda herkes sizi dinleyecek.

Başak Burcu: Bugün,  ev ve aile hayatınızda oldukça keyifli ve heyecanlı bir gün geçirebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız size kendinizi iyi hissettirtecek. Aşk hayatınızda duygularınız güçlü çalışacak.

Terazi Burcu: Özel hayatınızda ve iletişime dayalı konularda rahat, keyifli ve esnek bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde güzel konuşmalar gündeme gelebilir. Değişmeniz gereken konularda gücünüzü kullanın.

Akrep Burcu: Bugün, iş hayatınızda parasal kazançlarınız size kendinizi iyi hissettirtebilir. Olaylara karşı esnek davrandıkça, işlerin lehinize döndüğünü farkedebilirsiniz. Bir çok konuda çevrenizi ikna etmekte zorlanmayacaksınız.

Yay Burcu: Bugün, aşk hayatınızda esnek, farklı ve keyifli bir gün sizleri bekliyor. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Para alanlarınızda güç sizden yana olacak.

Oğlak Burcu: Ev ve aile hayatınızda esnek, keyifli bir gün geçireceksiniz. Ailenize vakit ayırmak sizi mutlu edebilir. Hayatınızdaki değişimleri gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Güçlü kişiliğinizle bencillikten uzaklaşın.

Kova Burcu: Bugün, yakın çevre ve grupsal organizasyonlarda şans sizden yana. Esnekliğiniz ve farklı enerjinizle çevrenizdeki insanları etkileyeceksiniz. Bazı konuları kafanızda büyütmemeli, psikolojinizi yukarılara taşımalısınız.

Balık Burcu: İş alanlarınızda parasal kazançlarınız artacak. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Paraya karşı esnek yaklaşımınız, daha çok işi ve parayı kendinize çekmenize neden olacak. Güçlü arkadaşlardan yardım gelecek.