Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; cesur, sevimli, cana yakın, dürüst, arkadaş canlısı, yetenekli bir insansınız. Olaylarda ve insanlarda kusur aramaya meyillisiniz. İnsanların sizi kolay kandırmasına izin vermeyin. Cesaretiniz ve inancınız sizi her tür olumsuzluktan  koruyacak. Bu sene, hayata bakış açınız oldukça geniş olacak. Özel hayatınızda ve parasal konularda şanslı bir yıl.

Başımıza Neler Gelecek

Bugün gökyüzünde oluşan venüs- uranüs üçgeniyle, ilişkilerimizde farklı ve sıradışı bir gün geçirmek isteyebiliriz. Hayata bakış açımız esnek ve keyifli olacak. Astroloji, psikoloji ve insan davranışlarını içeren her şey daha çok ilgimizi çekebilir. Maddi konularda ne kadar esnek olursak, o kadar kazançlı çıkarız.

Koç Burcu: Seyahat halindeyseniz veya dış ortamlarda bulunacaksanız keyfiniz oldukça yerinde olacak. Geleceğinize yönelik girişimlerinizde şans ve esneklik sizden yana. Kendinizi olayların akışına bıraktığınızda daha iyi sonuçlar alacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün, gizemli ve değişik her tür konu daha fazla ilginizi çekecek. Özel hayatınızda da esnek davranmayı, para harcamalarınızda farklı olanı yapmayı deneyimleyeceksiniz. Arkadaşlarınız sizi her koşulda destekleyecek.

İkizler Burcu: Sevdiğiniz insanla, sosyal çevrelerde oldukça esnek ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Yine ortaklaşa bir işiniz varsa değişik projeler içinde yer almak isteyeceksiniz. Enerjinizi iş alanlarınızda dağıtmadan kullanmalısınız.

Yengeç Burcu: Bugün, iş alanlarınızda farklı ve bir o kadar keyifli bir gün sizleri bekliyor. Önemli iş bağlantılarınız devreye girebilir. Dış alanlarda, sizi daha az tanıyan insanlara karşı anlayışınız daha fazla olabilir.

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda esnek ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Dış ortamlarda bulunmak, farklı şeyler yapmak ruhunuza iyi gelecek. Ortaklaşa para alanlarınızda kafanız karışık olabilir.

Başak Burcu: Bugün, aile hayatınızda farklı bir gün sizleri bekliyor, eviniz için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edebilir veya özel bir misafir ağırlayabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa fedakarlıklarınız ön planda olabilir.

Terazi Burcu: Yakın çevre ilişkilerinizde esnek ve sıradışı bir gün sizleri bekliyor. Ayrıca iletişime dayalı işlerinizde ortaklıklar gündeme gelebilir. İş alanlarınızda kararsızlıkların sizi rahatsız etmesine izin vermeyin.

Akrep Burcu: Bugün, iş alanlarınızda farklı ilişkileriniz sayesinde kazançlarınızı arttıracak ortamlar içinde olabilirsiniz. Para kazanma dürtünüz esnek ve rahat olacak. Aşk hayatınızda ikilemleriniz yüksek olabilir.

Yay Burcu: Aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde oldukça keyifli, sıradışı bir gün sizleri bekliyor. Hayata geniş açıdan bakıyor olacaksınız. Ev ve aile hayatınıza bugün daha fazla önem vermeniz gerekecek.

Oğlak Burcu: Bugün, en gizli düşüncelerinizi, aile ortamlarınıza aktarabilirsiniz. Aile hayatınızdaki değişimleri kolay karşılayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayış ve fedakarlık öne çıkabilir.

Kova Burcu: Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan yapacağınız işlere dair güzel destekler, ilginç teklifler alacaksınız. Gruplarla iletişim halinde olmak size iyi gelecek. Maddi konularda hayalci davranmamaya çalışın.

Balık Burcu: İş  hayatınızda parasal konularda farklı ve güzel bir gün olabilir. Her zamankinden farklı bir şekilde hareket etmek size kazandırabilir. Esnek olmayı unutmayın. Bugünü kendi isteklerinize ayırmalısınız.