Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; sıcakkanlı, işini bilen, yetenekli, cömert bir insansınız. Her konuda kafanız iyi çalışıyor ve nasıl para kazanılması gerektiğini iyi biliyorsunuz. Hayat boyu para kazanımlarınız iyi olacak. Zengin çevre ve akrabalardan gelecek olan bir miras hayatınızı değiştirebilir. Bu sene hayatınızda değişmesi gerekenleri iyi analiz etmeli ve buna göre adımlar atmalısınız, o zaman şansınız yüksek olacak.

Başımıza Neler Gelecek?

Bugün, devreye girecek olan mars-uranüs karesi otorite figürleri, yakın ilişkiler ve geçmişten gelen köklü ilişkilerimizde bizi zorlayabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı, hayatımızda değişmesi gerekenlere karşı yeni yaklaşımlar geliştirmeliyiz. Yeni olaylara karşı eski usüllerle yaklaşmamalıyız. Yeni mücadeleler, yeni çözümlerle ele alınmalı yoksa kolay sinirlenmeler, öfke, patlayıcı etkiler, kazalar devrede olabilir. Bütün sınırlamalardan ve zincirlerden kurtulma isteğiyle hareket edebiliriz.

Koç Burcu: Bugün, ailenizin sizi anlamadığını düşünebilir ya da  davranış değişiklikleriniz sonucunda  onları kırabilirsiniz. Güç çekişmelerinden fikir ayrılıklarından uzak durmaya özen göstermeniz yerinde olacak.

Boğa Burcu: Yakın çevre ilişkilerinizde beklenmedik durum ve olaylara açık olmanız gerekecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir takım tartışmalar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla olan para alışverişlerinizde dikkat etmeniz gerekecek . Paraya, maddiyata  ya da güvene dayalı konularda  bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu: Patronlarınızla ve iş hayatınızda  beraber çalıştığınız insanlarla sürtüşmelere açık bir süreç içerisinde olacaksınız. Kendi istekleriniz için ısrar etmek veya onların otoritesini tanımamak gibi etkileriniz yüksek olacak.

Aslan Burcu: Beklenmedik olaylar, ya da bir insanın sizinle uğraşması söz konusu olabilir. Uzak yolculuklarda veya tatildeyseniz  seyahatlerinizde dikkatli olmakta fayda var. Sabırsızlıktan, ters tepkiler vermekten kaçının lütfen.

Başak Burcu: Arkadaş ortamlarınızda, bir takım çatışmalar, tartışmalar oluşabilir. Ortaklaşa para konularında arkadaşlarınızla ağız dalaşına girmemeye özen gösterin, borç almayın borç vermeyin.

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insan ya da eşinizin farklı davranışlarına kolay tepki verebilirsiniz. Yine sizin ısrarcılığınız ve baskıcılığınız onun kendi özgürlüğünün kısıtlandığını hissetmesine neden olabilir.

Akrep Burcu: İş  seyahatlerinizde, planlarınızda oluşacak değişiklikler, kolay tepki vermenize, sinirlerinizin çabuk gerilmesine neden olabilir. Bu yüzden uzak yolculuklarda dikkatli adımlar atmaya çalışın.

Yay Burcu: Aşk hayatınızda kolay tepkiler vermeye müsait olacaksınız. Tutkularınızı çok fazla ön plana çıkarmamaya özen gösterin, Tehlikeli yer ve durumlardan kaçının lütfen.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda dikkatli adımlar atmanız gerekecek.  Sevdiğiniz insanın vereceği tepkiler veya sizin ona vereceğiniz tepkiler, ilişkinizde bir takım gerilmelere sebep olabilir.

Kova Burcu: Yakın çevrenizle, iletişim halinde olacağınız insanlarla, bir takım anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Vereceğiniz tepkiler bu dönem çok önemli, hemen sinirlenmelere açık olacaksınız.

Balık Burcu: Paraya dayalı konularda, aniden verilen kararlar bazı kayıplara neden olabilir. Özellikle aşk hayatınız, eğlenceye dayalı konular veya çocuklarınız için yapacağınız harcamalarda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz.