Advertisement

Bugün Doğanlar

Bugün doğduysanız; farklı ortamlar ve yabancı yerler çok hoşunuza gidiyor. Gururunuz çok fazla ve hayatınızda kritik noktalarda sizi kilitleyebilir. Keyifli ve sosyal yönleriniz size kazandıracak. Yalnız bazı noktalarda kendinize aşırı yüklenmeyin. Bu sene, özel hayatınız gündeminizde. Önemli iş bağlantıları devrede olabilir.

Ay Bize Neler Fısıldıyor?

Bugün Ay Kova Burcunda dolaşacak. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak, iş görüşmelerinde kendimizi rahat ifade etmek ve iyi intiba bırakmak için harika bir gün.

Koç Burcu: Bugün arkadaşlarınızdan hayatınıza dair desteklendiğinizi bilmek güzel olacak. İşbirliğine yatkın davranışlarınız olmasına rağmen sevdiğiniz insanla bugün aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün , kariyer ortamlarınızda şartlarınızı kolay oluşturacaksınız ama aklınız ailevi konulara  takılı olacak. Aile hayatınızda konuştuklarınızla yaptıklarınız birbirine uymayabilir.

İkizler Burcu: Bugün, seyahate çıkma, değişik yerlerde bulunma arzunuz yüksek olacak. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizi destekliyor. yalnız önce sizin kendinize ve fikirlerinize inanmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu: Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek kendinizi iyi hissettirebilir. Yine de kafanızdaki hesabı tutturmak kolay olmayacak. Para işlerinizde tahminlerden kaçının.

Aslan Burcu: Bugün sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar hoşunuza gidebilir. Çevrenizden faydalanmasını iyi bileceksiniz. Özel hayatınıza ve partnerinizin fikirlerine bu aralar  önem vermelisiniz.

Başak Burcu: Para kazanmaya odaklı olduğunuz bu dönem, işlerinizin karşılığını almak sizin için önemli olacak. İş alanlarınızda bazı fikir ayrılıkları sizi zorlayabilir. Onarıcı ve yenileyici olmaya çalışın.

Terazi Burcu: Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Partnerinizden alacağınız destekle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz aşağıya çekilebilir.

Akrep Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınızda dinlenmek ve kendinizi adeta sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirmelisiniz.

Yay Burcu: Bugün, yakın çevrenizle, arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarla canınızı sıkabilirler. Aldırış etmeyin.

Oğlak Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki oluşumları paraya dökmek ve karşılığını almak için harika bir gün olabilir. Yalnız henüz dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Ortaklaşa atılacak adımlar daha çok işinize yarayacak.

Kova Burcu: Bugün, kendi alanlarınıza yöneleceğiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bakış açılarınız bir değil, ilişkilerinizde hassaslıklar oluşabilir.

Balık Burcu: Bugün canınız pek önemli işlerle uğraşmak istemezken, daha geri planda olacağınız işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuşmalar canınızı sıkmasın. Bu aralar herşeye takılıyorsunuz.